Uyanış Büyük Selçuklu’da Kılıç Kazası! Başrol Oyuncusu Hastaneye Kaldırıldı

Uyanış Büyük Selçuklu’da herkesin yüreğini ağzına getiren bir kaza yaşandı. Kılıç darbesi nedeniyle parmağı kırılan oyuncu apar topar hastaneye kaldırıldı.

Uyanış Büyük Selçuklu’da Kılıç Kazası! Başrol Oyuncusu Hastaneye Kaldırıldı

TRT ekranlarının yeni dizisi Uyanış Büyük Selçuklu’da herkesin yüreğini ağzına getiren bir kaza yaşandı. Dizide Ahmet Sencer karakterine hayat veren Ekin Koç'un parmağı kılıç darbesi nedeniyle kırıldı.

İKİ GÜN BOYUNCA ERTELENDİ…

Tv100’den Nuri Altuntaş’ın haberine göre yakışıklı oyuncu, bir dövüş sahnesinde parmağına kılıç darbesi aldı. Büyük bir acı yaşayan oyuncu, set ekibi tarafından hemen hastaneye kaldırıldı. Kontroller sonrası parmağında kırık ve doku zedelenmesi olduğu tespit edilen Koç'un sahneleri iki gün boyunca ertelendi.

Uyanış Büyük Selçuklu’da Kılıç Kazası! Başrol Oyuncusu Apar Topar Hastaneye Kaldırıldı

Dinlendikten sonra sete geri dönecek olan oyuncunun, aksiyon sahnelerinde ağrı yaşaması durumunda yerine dublör kullanılabileceği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2020, 10:35

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bir Buket
Bir Buket - 3 gün Önce

Ekin Koç o kadar güzel rolünün hakkını veriyordu ki ben hayranlıkla izledim. Kesin nazara geldi