Usta Oyuncu Kuruluş Osman Dizisine Katıldı! Dengeleri Değiştirecek

Başrollerini Burak Özçivit, Ragıp Savaş, Nurettin Sönmez, Saruhan Hünel, Ayşegül Günay, Açelya Özcan gibi isimlerin oynadığı Kuruluş Osman dizisine usta oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu dahil oldu.

Usta Oyuncu Kuruluş Osman Dizisine Katıldı! Dengeleri Değiştirecek

atv ekranlarında yayınlanan ve Osmanlı'nın beylikten devlete dönüş sürecini anlatan Kuruluş Osman dizisine Geniş Aile dizisinde başarıyla canlandırdırğı Domuşuk Sevim karakteriyle tanınan Yeşim Ceren Bozoğlu dahil oldu.  Yeşim Ceren Bozoğlu, Burak Özçivit, Ragıp Savaş, Nurettin Sönmez, Saruhan Hünel, Ayşegül Günay, Açelya Özcan'ın oynadığı dizide güçlü bir karaktere hayat verecek!

KARANTİNA DÖNEMİNDE USTA AŞÇI OLDU

Yeşim Ceren Bozoğlu son olarak Yüzleşme dizisinde Zümrüt Karaca rolüyle izleyicinin karşısına çıkmıştı. Karantina döneminde evde aşçılık yeteneklerini sergileyen Yeşim Ceren Bozoğlu, Kuruluş Osman dizisinde ustalığını konuşturacak!

"BENİ ALAN YAŞADI!"

Korona döneminde evde yaprak sarma yapan Bozoğlu, 'Beni alan yaşadı! Vallahi Covid-19 sen nelere kadirsin, Bi dolma sarmadığım kalmıştı o da oldu mu, oldu' diyerek kendisi ile evlenmeyi düşünecek erkeklere de üstü kapalı da olsa mesajını verdi. 

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE