Ünlü spikerin 'grekoromen' kabusu son buldu

Milli güreşçimiz Rıza Kayaalp'in Dünya Güreş Şampiyonası'nda 4. kez altın madalyaya uzanmasını son dakika olarak anons eden ünlü spiker Buket Güler, Kayaalp'in geçen yıl altın madalyayı 3. kez kazanmasını da son dakika olarak anons ettiği anları sosyal medya hesabından paylaştı. 2018'deki anonsta dili sürçen spiker, "Bu başarıyı ben de bekledim" notunu düştü.

Ünlü spikerin 'grekoromen' kabusu son buldu

CNN Türk'ün başarılı spikeri Buket Güler, Dünya Güreş Şampiyonası'nda 4. kez şampiyon olan milli sporcumuz Rıza Kayaalp'in haberini son dakika olarak anons etti. 

1 yıl önceki anonsu ile bugünkü anonsunu kıyasladı

Instagram hesabından o anları paylaşan ünlü spiker, aynı paylaşımındaki bir diğer videoda ise, Kayaalp'in geçtiğimiz sene aynı turnuvada 3. kez şampiyon olmasını, bu kez Habertürk ekranlarında yine son dakika olarak anons ettiği anlara yer verdi.

Aynı habere son dakikada yakalandı

2018'deki son dakika anonsunda 'grekoromen' kelimesinin telaffuzunda zorlanan 36 yaşındaki spiker, 2019'daki son dakika anonsunda ise daha dikkatliydi. 1 yıl arayla gerçekleşen her iki anonsu da paylaşan Buket Güler, "Bu başarıyı ben de bekledim :) İlk yayın Habertürk'ten 2018'den. Diğeri bugün. Olimpiyat Şampiyonu oluşunu da sunmak ümidiyle :)" diye yazdı.

Buket Güler'in zorlandığı anlar:

Buket Güler'in dil sürçmesi, Seda Öğretir'in 'Barcelona' demekte zorlanması ve Mutlu Ulusoy'un Alman futbolcu Bastian Schweinsteiger'in isminin telaffuzunda teklemesini akıllara getirdi.

İşte o anlar:

A Spor'un 2017'de derlediği canlı yayın kazaları da sporseverlerin akıllarında...

A Spor canlı yayın kazaları:

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2019, 05:05
YORUM EKLE