Ünlü Avukatın Aleyna Çakır Yorumu Müge Anlı’yı Çileden Çıkardı!

Aleyna Çakır’ın ölüm nedeninin belirtildiği adli tıp raporundan sonra Müge Anlı, canlı yayınında bu konuya yer verdi. Programa katılan avukat Rahmi Özkan’ın söylediği sözler Müge Anlı’yı kızdırdı. Ünlü avukata sosyal medyada da tepki gösterildi.

Ünlü Avukatın Aleyna Çakır Yorumu Müge Anlı’yı Çileden Çıkardı!

Aleyna Çakır’ın şüpheli ölümünün ardından yürütülen soruşturmada, adli tıp kurumu tarafından yayınlanan raporda Çakır’ın ölüm nedeni belli oldu.

Ümitcan Uygun tarafından darp edilen Aleyna Çakır’ın bornoz kuşağıyla asılma sebebiyle öldüğü kesinleşti. Müge Anlı, adli tıp kurumunun yayınladığı rapordan sonra programında bu konuya da yer verdi.

“BİR GARİPLİK VAR..”
İçinin rahat etmediğini söyleyen Anlı, “"Bir gariplik var yani... Demek ki birileri doğru söylemiyor. DNA örneği var sperm örneği var. Ümitcan'a da sesleniyorum. O gece sen gitmedinse kim gitti? Onu söyle..." diye konuştu.

"KİMSE SUÇLU DİYEMEZ.."
Müge Anlı’nın açıklamalarından sonra programa katılan ünlü avukat Rahmi Özkan konuyla ilgili "Kamuoyu için bir delil olabilir ancak hukuk için yeterli değil, kimse Ümitcan Uygun'a %100 suçlu diyemez" ifadelerini kullandı.

Ünlü Avukatın Aleyna Çakır Yorumu Müge Anlı’yı Çileden Çıkardı!

“YAKININ OLSA BÖYLE KONUŞUR MUYDUN?”
Rahmi Özkan’ın “Kimse Ümitcan’a yüzde 100 suçlu diyemez” sözlerine sinirlenen Müge Anlı, "Bu kız senin yakının olsaydı böyle konuşur muydun?" diye sordu. Anlı'nın tepkisine stüdyodaki seyirciler de katıldı. Rahmi Özkan'nın sözlerine sosyal medyada da tepki gösterildi.

Ünlü Avukatın Aleyna Çakır Yorumu Müge Anlı’yı Çileden Çıkardı!

“BİZ SAVCIYI KONUŞMUYORUZ..”
Özkan ise, “Savcı elle tutulur olayları görmeden kimsenin hürriyetinin kısıtlanmasını isteyemez" dedi. Müge Anlı Özkan’ın bu sözlerine karşılık olarak "Savcı ayrı biz savcıyı konuşmuyoruz" diyerek tepki gösterdi. Müge Anlı, Rahmi Özkan'a "Şu konunu bile şüphelisi yokken bu sizin yakınınız olsa savunmaz mıydınız? Bir kişiyi bu şekilde dövmenin cezası var mıdır" diyerek sorusunu yineledi. Özkan ise "Yok ki" dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2021, 08:24

Ertem Engin


İletişim Hesapları
YORUM EKLE