Uçankuş TV 2020 yılına iddialı giriyor!

2014 yılında magazinin ve Tv dünyasının duayeni Can Tanrıyar tarafından kurulan ve dijital dünya ile TV dünyasını birleştiren Uçankuş TV, 2020 yılına yepyeni bir yüzle girmeye hazırlanıyor.

Uçankuş TV 2020 yılına iddialı giriyor!


 
İlk zamanlar magazin ağırlıklı olsa da son yıllarda Türkiye’nin tek yaşam TV kanalına dönüşen UçanKuş TV karasal yayın dışında tüm dijital platformlarda da yer alacak. İstanbul Maslak'ta yeni ve büyük binasına taşınan UçanKuş TV, modern stüdyolarıyla da 2020’de medyada ses getireceğe benziyor.
 
UçanKuş TV yeni yılda sadece Magazin yapmayacak. Haber bültenlerine, spora, modaya, yaşama ve eğlenceli, bilgilendirici programlara da yer verecek. Kanalda ayrıca hafta sonları en yeni filmler de yayınlanacak.
 
UçanKuş TV ayrıca her hafta şifresiz olarak Hollanda ve Belçika liginden canlı olarak maçlar da yayınlayacak. Sporda usta yorumcu Faik Çetiner yer alacak.
 
Kanalın yeni programları arasında Cemiyet hayatını, davetleri, sosyal yardım ve dayanışma günlerini de ekranlara yansıtacak olan "UçanKuş A Plus" da olacak.
 
UçanKuş TV’de ayrıca müzik dünyasının sevilen bestecisi ve yorumcusu Sinan Akçıl da "Piyanist" adlı programla konuklarını ağırlayacak.

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2019, 12:26
YORUM EKLE