UçanKuş A Plus Cemiyet Hayatını Ekranlara Taşıyor

Cemiyet hayatının nabzını tutan program UçanKuş A Plus, dopdolu içerikleriyle Cumartesi günü saat 20.45’te ekranlara gelecek.

UçanKuş A Plus Cemiyet Hayatını Ekranlara Taşıyor

UçanKuş A Plus, bu hafta Cumartesi günü saat 20.45’te dopdolu içerikleriyle UçanKuş TV ekranlarında olacak.

Bu haftaki bölümde, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden cemiyet hayatının önemli isimlerinden İvet Burla’nın cenaze töreninden çok özel görüntüler yer alacak. Öte yandan “Bizim Çocuklarımız Dayanışma Derneği” yararına düzenlenen özel sergiden, cemiyet ve iş dünyasından ünlü isimlerin akın ettiği yeme-içme sektörüne adını altın harflerle yazdırmaya aday bir döner firmasının açılışına, “Kozmetik ve Güzellik Sektöründe Kadın Girişimcileri

Geliştirme Hızlandırma Programı” kapsamında gerçekleşen etkinlikten, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü anlamlandırmak adına farklı alanlarda başarılara imza atan kadınları buluşturan, cemiyet ve iş dünyasının başarılı kadınlarının akın ettiği organizasyona dair her şey UçanKuş A Plus’ta izleyicilerle buluşacak.

Hepsi ve daha fazlası 14 Mart Cumartesi günü saat 20:45’te Rüya Coriç’in sunumuyla UçanKuş A Plus ile UçanKuş TV’de.

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER