Tuba Büyüküstün Sefirin Kızı'nda Göründü Gözler Neslihan'ı Aradı!

Sefirin Kızı dizisine Neslihan Atagül'ün yerine transfer olan Tuba Büyüküstün ilk kez dizide göründü. O anlarda dizinin izleyicileri yaşadığı hastalık nedeniyle diziye veda eden Neslihan Atagül'ü aradı.

Tuba Büyüküstün Sefirin Kızı'nda Göründü Gözler Neslihan'ı Aradı!

Neslihan Atagül'ün Sefirin Kızı'ndan zorunlu ayrılığının ardından herkes yerine gelen Tuba Büyüküstün'ün dizide nasıl bir performans sergileyeceğini merak ediyor. 

Star TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Sefirin Kızı'nın oyuncu kadrosuna dahil olan Tuba Büyüküstün, ilk kez izleyiciyle buluştu. Yayınlanan yeni bölüm tanıtımında Engin Akyürek ile Büyüküstün'ün ilk karşılaşma anı izleyiciyle paylaşıldı.

tuba büyüküstün engin akyürek sefirin kızı

NESLİHAN ATAGÜL, SAĞLIK PROBLEMLERİ NEDENİYLE DİZİYE VEDA ETMİŞTİ

Başrollerini Engin Akyürek, Uraz Kaygılaroğlu ve Neslihan Atagül'ün paylaştığı Sefirin Kızı dizisinde geçtiğimiz hafta bir beklenmedik bir ayrılık yaşanmış ve başarılı oyuncu Neslihan Atagül sağlık sorunları nedeniyle diziye veda etmek zorunda kalmıştı.

İLK KARŞILAŞMA ANI

Daha önce Engin Akyürek ile aynı dizide rol alan Tuba Büyüküstün'ün Sefirin Kızı dizisine dahil olması büyük heyecan yarattı. Başarılı oyuncunun Sefirin Kızı dizisinde gözüktüğü ilk sahne de izleyicilerle paylaşıldı. Tanıtımda, Engin Akyürek ile Büyüküstün'ün ilk karşılaşma anı yayınlandı.

tuba büyüküstün

"NARE'SİZ ÖN İZLEMENİN TADI YOK"

Tuba Büyüküstün'lü Sefirin Kızı tanıtım fragmanı sosyal medyada 550 bin gösterim aldı. Dizinin izleyicileri ise Neslihan Atagül'ün canlandırdığı Nare karakteri olmadan Sefirin Kızı'nın bir anlamı olmayacağına dair yorumlar yaptı. 

sefirin kızı neslihan atagül

İşte dizinin takipçilerinin tuba Büyüküstün Neslihan Atagül değişimine olan yorumları:

yaseminelevlii: Destani yalan yaptınız bravo senarist

kukaash: Neslihanı şimdiden çok özledim 

adm_nurcan: Çok saçma

eminenuraydin.0: Aynen 20 yıldır kimseyi sevmedi 1 hafta sonra başkasına aşık etceksiz direk final yapım naresiz ön izlemenin bile tadı yok

nazblr_: Şaka mısınız? Dizinin yeri geldiğinde başrollerden bile fazla konuşulan, bir çok kişinin diziyi izleme sebebi olan karakter bu bölüm ayrılıyor ve siz onu fragmana koyma zahmetinde bile bulunmuyor musunuz?

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2021, 17:27

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE