Trajik Hikayesiyle Ağlattı! Kenan İmirzalıoğlu Gözyaşlarını Tutamadı…

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunuculuğunu üstlendiği Kim Milyoner Olmak İster’de yarışan Serdar Bey’in hayat hikayesi hüzne boğdu. Kenan İmirzalıoğlu, duydukları karşısında gözyaşlarını tutamadı.

Trajik Hikayesiyle Ağlattı! Kenan İmirzalıoğlu Gözyaşlarını Tutamadı…

Kim Milyoner Olmak İster’in dün akşam yayınlanan son bölümünde gözyaşları adeta sel oldu aktı. Yarışmaya katılan Serdar Bey’in başından geçen talihsiz olay herkesi derinden etkiledi.

HEM AĞLADI HEM AĞLATTI…

Serdar Bey’in trafik kazası sonucu hafızasını kısa bir süre kaybettiğini anlatan eşi hem ağladı hem ağlattı. Kenan İmirzalıoğlu da gözyaşlarını tutamadı.

Serdar Bey açıklamasında, "Kazadan sonra kimseyi hatırlamadım. Çocuğumu getirdiler oğlum beni görür görmez üzerime atladı ama 'bu çocuğu götürün tanımıyorum' dedim. Alışmak zorundasın ama pes etmedim. Oğlumla şimdi eskisi gibiyiz” ifadelerini kullandı.

İmirzalıoğlu ise “Çok güzel anlattınız. Fakat o uyuduğunu zannederken ben uyumuyordum sözü... Eşinizin vefası emekleri gerçekten çok belli. Aile olmak ne kadar önemli. Burada görüyoruz ki siz o aileyi ayakta tutmuşsunuz” şeklinde konuştu.

1980 doğumlu, aslen Adanalı olan ve yarışmaya Kocaeli’den katılan Serdar Mete, Kocaeli Üniversitesi Satış Yönetimi Bölümü mezunu. 34 yaşındayken geçirdiği bir kaza sonucu hafızasını kaybeden ve şu anda sadece kazadan sonraki 6 yılını hatırlayan Serdar Bey, evli ve 2 çocuk babası.

Trajik Hikayesiyle Ağlattı! Kenan İmirzalıoğlu Gözyaşlarına Hakim Olamadı…

Tıbbi mümessil olarak çalışma hayatına devam eden Serdar Mete, yarışmada ödül kazanırsa bu parayı çocuklarının eğitim hayatı için kullanmak istiyor.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2020, 16:52

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE