Temizlik Benim İşim Sevenlerine Müjde!

Kadir Ezildi sunumuyla Fox TV ekranlarına gelen "Temizlik Benim İşim" programı izleyicisiyle tekrardan buluşuyor.Hafta içi her gün ekrana gelen programın yeni sezon tarihi belli oldu.

Temizlik Benim İşim Sevenlerine Müjde!

Temizlik hastası ve sıcak tavırlarıyla geniş hayran kitlesine sahip olan Kadir Ezildi, tekrar ekranlara dönüyor. Her hafta beş yarışmacının ter dökeceği "Temizlik Benim İşim" yarışmasının yeni sezona başlama tarihi belli oldu.
Kadir Ezildi'nin sunduğu "Temizlik Benim İşim" 31 Ağustos pazartesi günü 14.00'te yeni sezona merhaba diyor. Program hafta içi her gün ekrana geliyor

KADİR EZİLDİ KİMDİR?

Kadir Ezildi, 19 Mart 1995 tarihinde İstanbul'da doğdu. Kadir Ezildi anne tarafından  Bayburt’lu baba tarafından ise Konyalıdır. 24 yaşında olan Kadir Ezildi evde annesi Ümran hanımdan ayrı olarak haftada üç gün dip köşe temizlik yapıyor. Kadir Ezildi'nin titizliği ve temizlik düşkünlüğü nedenyile evde annesini bile bıktırdığı biliniyor. 

Özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalışan Ezildi, İstanbul’da annesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşıyor. Sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir, katıldığı televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin sevgisini kazandı. 

Kadir Ezildi, FOX ekranlarında yayınlanan "Temizlik Benim İşim" adlı programı sunuyor.

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2020, 16:25

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE