Survivor’da sürpriz eleme adayı! Sevenleri büyük hayal kırıklığı yaşadı

Ekranların sevilen yarışma programı Survivor’da yeni takımlar ilk kez karşı karşıya geldi. Peki Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor’da sürpriz eleme adayı! Sevenleri büyük hayal kırıklığı yaşadı

Survivor 2021’nin dün akşam ekranlara gelen bölümünde market oyunu ve dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı.

Haftalık erzak için market oyununda kıyasıya mücadele eden takımlar daha sonra güçlerini dokunulmazlık için karşı karşıya geldi.

MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Mavi takım ile Kırmızı takım arasında market oyunu mücadelesi yaşandı. Yeni oluşturulan bu takımlar, haftalık erzak paketini kazanmak için parkurda kıran kırana çekişti.

Oyunda çekişme ve heyecan oldukça yüksekti. Sonuna kadar mücadele içinde geçen oyunda skor 6-6 oldu. Ve son sayı için Berkay - İsmail, Poyraz - Steven ikilisi çıktı. Bayrak yarışında kazanan Kırmızı takım, ödülün sahibi oldu.

DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de takımların karıştırılması ile oluşan yeni takımlar, ilk defa dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyununu 10-8 skorla Mavi takım kazandı.

ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım için ada konseyi toplandı. Yeni takımlar ilk defa ada konseyine çıktı.

Seyirci oylaması sonrasında Kırmızı takımda bir eleme adayı yazıldı. Oylama sonucunda ismi yazılanlar; İsmail bir kere, Batuhan üç kere oldu. Bu durumda son oyun açılmasına gerek kalmadı. Ve Batuhan, haftanın ilk eleme adayı oldu.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2021, 11:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER