Survivor’da Koronavirüs Şoku: Acun Ilıcalı Acil Durum Konseyi ile Açıkladı!

Çekimleri Dominik’te yapılan Survivor 2020’de yarışmacılar koronavirüs haberi ile sarsıldı. Adada ‘Acil Durum Konseyi’ yapan Acun Ilıcalı, açıklamalarıyla adeta şok etti.

Survivor’da Koronavirüs Şoku: Acun Ilıcalı Acil Durum Konseyi ile Açıkladı!

Dominik’te gerçekleştirilen Survivor 2020’nin önceki gece yayınlanan bölümüne koronavirüs açıklaması damga vurdu. ‘Acil Durum Konseyi’ yapan Acun Ilıcalı, Çin’den tüm dünyaya yayılan ve Türkiye’de de vakaların günden güne arttığı ölümcül koronavirüs salgınını ilk kez yarışmacılara açıkladı.

SALGININ BOYUTUNU AKTARDI…

Acun Ilıcalı, konseyde koronavirüs salgının geldiği boyutu ve son rakamları yarışmacılarla paylaştı. Salgının tüm dünyaya yayıldığını öğrenen yarışmacılardan bazılarının gözyaşlarını tutamadığı görüldü.

AİLELERİ HAKKINDA BİLGİ VERDİ…

Salgın hakkında yarışmacılara bilgi veren Acun Ilıcalı, söze yarışmacıların aileleriyle sık sık irtibat halinde olduklarını, ailelerinden veya yakınlarından hiç kimsede hastalık olmadığını söyleyerek başladı. “Sadece böyle önemli bir olaydan sizin habersiz olmanızı istemedik” ifadelerini kullanan Ilıcalı, “Buraya gelmeden ailelerini tekrar arattım aileleriniz güvende ve sağlıklı. Sürekli ailelerinizle temastayız” diye ekledi.

“İZOLE BİR ORTAMDAYIZ…”

Survivor çekimlerinin yapıldığı Dominik’te herhangi bir vaka olmadığını da söyleyen Acun Ilıcalı, “Dünyanın şanslı bölgelerden birindeyiz şu anda. Bizim taşıdığımız herhangi bir tehlike yok. Çekim alanlarımız izole, dışarıdan giriş çıkış yok. Güvenlikli bir bölgedeyiz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2020, 08:33

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER