Survivor’a veda eden Melis Sezer İsmail Balaban’ı topa tuttu: Bilerek yaptı

Survivor 2021’de adaya son veda eden Melis Sezer oldu. Takım arkadaşı İsmail Balaban’a sitem eden Sezer, “Beni kaybetmek onlar için önemli olsaydı yerime potaya SMS'i yüksek olduğu için Batuhan'ı koyabilirdi. Bir şeyleri tahmin edip bile bile yapması beni üzdü” diye konuştu.

Survivor’a veda eden Melis Sezer İsmail Balaban’ı topa tuttu: Bilerek yaptı

TV 8’in fenomen yarışma programı Survivor 2021 tüm hızıyla sürüyor. Ünlüler ve gönüllüer konseptinde devam eden yarışmada adaya en son veda eden isim ünlüler takımı yarışmacısı Melis Sezer oldu.

Elendikten sonra ilk röportajını veren Survivor Melis, takım arkadaşı İsmail Balaban’a sitem ederken Survivor’daki şampiyonluk adayını da açıkladı.

"BUNDAN SONRA DOKUNULMAZLIKLARA ASILSINLAR"
Takım arkadaşlarından bahseden Melis, "Ben elendikten sonra takımda dört kişi kaldı. Hepsi birbirinden iyi oyuncular. Çok fazla değişiklik olacağını düşünmüyorum. Bundan sonra ciddi anlamda tüm dokunulmazlık oyunlarına asılmalarını beklerim"

Survivor’a veda eden Melis İsmail Balaban’ı topa tuttu: Bilerek yaptı

"KENDİMİ ÜSTÜN GÖRDÜĞÜM İNSANLARDAN ÖNCE ELENMEK BENİ ÜZDÜ"
Erken elenmenin kendisini üzdüğünü söyleyen Melis, "Gönüllüler takımında performans olarak değerlendirdiğimde kendimi daha üstün gördüğüm birkaç kişi vardı. Onlardan önce elenmek beni üzdü. Karşı takımı eleyemememiz tamamen bizim hatamız. Bu sorumluluğu üzerime de alıyorum. Bir yerlerde demek ki ben de sayılarımı alamadım ki dokunulmazlık oyununu kaybettik" ifadelerini kullandı.

FAVORİSİNİ AÇIKLADI
Melis Sezen, gönlündeki şampiyonluk adayının gönüllüler takımında olduğunu söyledi. Sezer, Survivor şampiyonluğuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

"İsmail Balaban olabilir. İyi bir sporcu, şampiyonluğun yakışacağını düşünüyorum. Oldukça hırslı, hiçbir zaman mücadeleyi bırakmayacaktır. Karşı takımdan da Poyraz oldukça hırslı, SMS'lerde gördüğüm kadarıyla halk tarafından da seviliyor. Berkay'ı da finalist adayı olarak görüyorum."

“İSMAİL BENİ BİLEREK POTAYA GÖNDERDİ”
Melis Sezer, elenmesiyle ilgili takım arkadaşı İsmail Balaban’a sitem etti. "İsmail beni adımı adil olması açısından söylediğini belirtti” diyen Sezer, “Ne, ne kadar adil bilemiyorum. Merve potada olduğu için beni de potaya koymak neye göre adil? Bizi mi çarpıştırmak istedi, anlayabilmiş değilim. Benim SMS'imin düşük olma ihtimalini biliyordu” ifadelerini kullandı.

Survivor’a veda eden Melis İsmail Balaban’ı topa tuttu: Bilerek yaptı

"İLK POTAMDAN ÇIKAMADIM"
Melis Sezer sözlerine şöyle devam etti: 

“İsmail, Batuhan ve ben iyi anlaşıyorduk. Beni kaybetmek onlar için önemli olsaydı yerime potaya SMS'i yüksek olduğu için Batuhan'ı koyabilirdi. Bunu yapmayı tercih etmedi ve ben de ilk potamdan çıkamadım. Bir şeyleri tahmin edip bile bile yapması beni üzdü. Potaya girdiğimde eleneceğimi hissetmiştim. Buna kendimi asla hazırlayamazdım. Çok üzüldüm, ilk başta bir şeyleri ifade edemedim, boğazımın düğümlendiğini hissettim.

Survivor’a veda eden Melis İsmail Balaban’ı topa tuttu: Bilerek yaptı

Oradaki düşüncelerimi ifade etmeye çalışırken bile kötü hissediyorum. Veda her zaman zor olmuştur. İlk düşündüğüm şey başarısız hissetmek oldu. Biraz düşününce aklıma ilk gelen ise 'elimden geleni yaptım, hiçbir yerde pişmanlık duymuyorum, keşke dediğim bir şey yok'. Elendikten sonra Acun Bey'in hakkımda söyledikleri çok hoşuma gitti. Eğer burada iz bırakabildiysem ne mutlu bana. Herkese teşekkür ediyorum. Bu kadar hafta yarıştım, mutluyum."
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER