Survivor Şampiyonu Cemal Can’dan MasterChef Yarışmacısına Destek!

Survivor macerasının bitmesi ile birlikte TV8 ekranlarında izleyici ile buluşmaya başlayan MasterChef’te yarışan Dilara’ya, şampiyon Cemal Can Canseven’den destek paylaşımı geldi.

Survivor Şampiyonu Cemal Can’dan MasterChef Yarışmacısına Destek!

MasterChef Türkiye 2020, TV8 ekranlarında izleyici ile buluşmaya başladı. Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri olduğu yarışmada, düellolar tam hızıyla devam ediyor

SURVİVOR ŞAMPİYONUNDAN DESTEK MESAJI…

Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla MasterChef Türkiye düellolarını yakından takip ettiğini gösterdi. Cemal Can, yaptığı Hikaye paylaşımında Dilara için, “Güzel kalp yolun açık olsun” notunu düştü.

Daria, Dilara ve Necip arasında yapılan düelloda Daria ile Dilara son ikiye kalmış, düelloyu Dilara'nın kazanması sonrasında hem Dilara hem de Daria gözyaşlarını tutamamıştı.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE