Survivor Evrim’in İsyanı: Bunları Annem Görmesin…

Survivor 2020’de gönüllüler takımında yer alan Evrim Keklik, ada şartlarına isyan etti. “Bunları annem görmesin lütfen” dedi.

Survivor Evrim’in İsyanı: Bunları Annem Görmesin…

Survivor 2020’nin çekimleri devam ediyor. O Ses Türkiye’nin yarı finalinde Acun Ilıcalı, Survivor adasından ilk görüntüleri paylaştı. Gönüllüler takımı yarışmacısı Evrim Keklik’in şoke eden sözleri ve kısa süredeki büyük değişimi ise şok etkisi yarattı.

“YEMİN EDERİM GELMEZDİM…”

Adada geçen beşinci günün sonunda verdiği röportaj ile adadaki şartlara isyan eden Evrim Keklik, “Gerçekten çok kötüyüm. Ama bugün daha iyiyim. Bunları annem görmesin lütfen. Önce beni buraya getirseydiniz, bir gün deneme yapsam yemin ederim gelmezdim. Çok zor. Ağlayamıyorum gücüm yok. İnsanlar var utanıyorum orada ağlayamıyorum. Diyecekler kocaman kadın ağlıyor. Su içmek mide bulandırıyor. Hindistan cevizi ishal yapıyor. Gerçekten hiçbir şey yiyemiyorum. Sohbet etmek istiyorum, çay kahve içmek istiyorum. Minderde oturmak istiyorum” ifadelerini kullandı.

“ÇAY, KAHVE İÇMEYİ ÖZLEDİM…”

“Bana lütfen insan gibi bir çay verebilir misiniz, bana bir çay bir kahve verin” diyen yarışmacı, “Gerçekten moralim çok bozuk, bir insanla sohbet etmek istiyorum. Adanın dışında kendi hayatımı anlatmak istiyorum. Onunla konuşmak istiyorum. Burası bana çok ağır geldi. Ben böyle olduğunu gerçekten bilmiyordum. O parkuru yapmak zor değil, o parkura gelene kadar anan ağlıyor zaten burada. O parkur kolay aslında, yemek ye 2 saat öncesinde, ısın, ondan sonra mis gibi çıkar yaparsın o parkuru. Dizim ağrıyor, sırtım ağrıyor, yastık yok, dümdüz yatıyorsun, boynum ağrıyor. Pislik cabası, daha ne söyleyebilirim ki, gerçekten moralim çok bozuk” diye konuştu.

Yarışmacının sağlık durumuyla ilgili bilgi veren Acun Ilıcalı, “Ailesine sesleniyorum. Durumu çok iyi. Sabah modu düşüktü, o yüzden dert yanıyor. Survivor'da ilk günler zor olur. Evrim de onun zorluğunu çekiyor” dedi.

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER