Survivor'da Yürekler Ağza Gelecek: Yasin Sakatlandı

Survivor'da yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Yeni bölümde kaptanlık oyununda mücadele veren yarışmacıların performansları yürek hoplatıyor. Yasin'in ise sakatlanması büyük bir merak uyandırıyor.

Survivor'da Yürekler Ağza Gelecek: Yasin Sakatlandı

Survivor 2020, Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin sezon finali nedeniyle ekranlara bir günlük ara verdi. Yebi bölüm fragmanı ise yayınlandı... Kaptanlık oyunu için 6 yarışmacı mücadele ederken Yasin'in oyun sırasında sakatlanması yürekleri ağza getirdi.

YASİN OBUZ SAKATLANDI

Yasin, Barış, Elif, Sercan, Berkan ve Cemal Can, Survivor’da bu hafta takım kaptanları olmak ve yeni takımları seçmek için yarışacak. Zorlu parkurda mücadele eden Yasin Obuz, ıslak zeminde kayarak ayağından sakatlanıyor. Yasin’e ilk müdahaleyi Doktor Ulaş yapıyor. Acı içinde kıvranan Yasin, ambulansla hastaneye kaldırılıyor. Yasin’in sakatlık durumu ve Survivor’a devam edip edemeyeceği ise yeni bölümde belli olacak.

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE