Survivor'da Şok Kavga: Yumruğumu Ağzına Sokarım!

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yarışmasının 85. bölümüne yarışmacılar Yunus Emre, Barış, Sercan ve Ardahan arasında yaşanan kavga damga vurdu. Yunus Emre'nin Barış'a “Ağzını açma, yumruğumu ağzına sokarım" dediği anlar adada gerilimin had safhada olduğunu gösterdi.

Survivor'da Şok Kavga: Yumruğumu Ağzına Sokarım!

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yarışmasının 85. bölüm tanıtımı yayınlandı. Tanıtımda, ikinci dokunulmazlık oyununa ise yarışmacılar arasındaki şiddetli tartışmalar damga vurdu. 

ADADAKİ GERİLİMİN DOZU YÜKSELDİ

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2020’nin 85. bölümünde, kritik dokunulmazlık oyununda iki takım arasındaki gerilim yükseliyor. Tartışmaların doruğa çıktığı oyunda, Yasin ve Sercan arasında önceki bölümdeki atışma devam ederken, Yunus Emre’nin sözleri Gönüllüler takımını kızdırıyor ve Berkan ile Yunus Emre kavgaya tutuşuyorlar. 

"AĞZINI AÇMA YUMRUĞUMU AĞZINA SOKARIM"

Tanıtımda, Evrim Yasin’e, “Bir level daha atladın, çoban olarak. ‘Ben 20 kilo verdim’ diyorlar. Karakteriniz zayıflamasın, vücudunuz zayıflasın” dedi. Yasin ise Evrim’e dönerek, “Hiç olmazsa laftan anlıyorlar” şeklinde cevap verdi.

Tartışma kızışırken Yunus Emre, önce Barış’a, “Ağzını açma, yumruğumu ağzına sokarım” dedi.

Daha sonra ise Ardahan’a dönerek, “Benim de size vurasım geliyor ama işte” dedikten sonra diyaloglar şöyle gelişti:

Yasin’den Yunus Emre’ye: Gel vur kardeşim, gel vur!

Ardahan’dan Yunus Emre’ye: Sen bana mı konuşuyorsun? Onlara benzemem ben!

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2020, 14:47

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER