Survivor'da Bomba Gelişme! O İsim Adadan Diskalifiye Edildi

Survivor 2021'in kıran kırana geçen şampiyonluk mücadelesi devam ediyor. Yarışmanın yeni bölümünde bir isim diskalifiye edilerek eve gönderilecek. İşte detaylar...

Survivor'da Bomba Gelişme! O İsim Adadan Diskalifiye Edildi

Survivor'ın Perşembe akşamı ekrana gelecek bölümünde acil durum konseyi toplanırken Acun Ilıcalı, bir yarışmacının adaya veda etmek zorunda kaldığını açıkladı.

survivor merve aydın

tv8'de yayınlanan yarışmanın yeni bölüm tanıtımını izleyenler, adaya veda eden yarışmacının burnu kırılan Merve Aydın olduğunu iddia etti

Survivor 2021'in yeni bölüm fragmanında, 22 Nisan Perşembe akşamı ekrana gelecek olan 75. yeni bölümde acil durum konseyinin toplanıyor.

Fragmanda Acun Ilıcalı'nın bir yarışmacının Survivor'a veda etmek zorunda kaldığını açıklamasıyla yarışmacılar gözyaşlarına boğuldu.

"BİRİNİZ AYRILMAK ZORUNDA"

Konseyde konuşan Acun Ilıcalı'nın "Bugün itibariyle bir yarışmacımız Survivor'dan ayrılmak zorunda" sözlerinin kullandı. Dikkat çeken bu fragman sonrası diskalifiye olan yarışmacının, geçtiğimiz günlerde burnu kırılan Merve Aydın olduğu iddia etti.

merve aydın filiz

PARKURDA BURNU KIRILMIŞTI

Merve Aydın, oyun alanında parkurdaki engellere çarpmış ve kanlar içinde kalmıştı. Burnu kırılan Merve Aydın, Doktor Metin Kuş'un müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırılmıştı.

merve aydın filiz survivor

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE