Survivor Burak Yurdugör’den Barış Murat Yağcı Çıkışı: ‘Kırgınım…’

Geçtiğimiz haftalarda final yapan Survivor’da Gönüllüler takımında mücadele eden Burak Yurdugör, Barış Murat Yağcı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. “Barış sağ gösterip sol vurdu” diyen Burak, kırgın olduğunu da ekledi.

Survivor Burak Yurdugör’den Barış Murat Yağcı Çıkışı: ‘Kırgınım…’

Survivor’da Gönüllüler takımında mücadele eden Burak Yurdugör, Posta'dan Elif Bayram'a çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hep hiperaktif birisi olduğunu dile getiren Burak, “Gerçekten çok hareketliyim ve yarışmada da bazı yerlerde ani ve sert çıkışlar yapabiliyorum. Tam böyle yükseleceğim zaman işte Gizem, Ardahan, Yasin, Cemal beni engelliyordu. Biraz burada kaldım, o da takım arkadaşlarımla aram iyi olsun tatsızlık çıkmasın diye duruyordum. Keşke daha çok konuşsaydım, daha çok sesim çıksaydı” ifadelerini kullandı.

“SAĞ GÖSTERİP SOL VURDU…”

Adada birine kırgın olup olmadığı sorulan Yurdugör, konu ile ilgili ise “Evet” cevabını verdi. “Barış bize geldikten iki hafta sonra elendim. Ona kırgın olduğum tek nokta da şu; ‘Senin performansın yükseldi, seni yazmayacağım’ demişti ama sonra beni yazdı” diyerek sözlerine başlayan Burak, “Benim yerime o gün Ardahan’ı söyleseydi, her şey daha farklı olurdu. Çünkü Ardahan SMS’te benim altımdaydı. Hadi beni yazsın tamam ama neden ‘yazmayacağım’ diyorsun. Ön yargım yok, 'sevmiyorum' demiyorum ama kırgınım. Barış sağ gösterip sol vurdu. Yarışmadan sonra ona kırgın olduğumu da söyledim, bir şey demedi” ifadelerini kullandı.

“‘YALAKA’ DEDİLER…”

Kırgın olmasına rağmen elenmesinin ardından Instagram’da Barış’la birlikte fotoğrafını atmasına da açıklık getiren Burak, “Çünkü Barış’ın fanları, Cemal Can’ı desteklediğim için sürekli bana küfür ediyordu. Ben de 'bir sorun yok, konuşuyoruz' imajı vermek için ikimizin fotoğrafını paylaştım. Bu sefer de ‘yalaka’ dediler” şeklinde konuştu.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE