Survivor Burak Hakkında Yeni Bir Aşk İddiası!

Yarışma programı Survivor’da yarışarak tanınan Burak Yurdugör yaz tatilini Bodrum’da geçiriyor. Yarışma sonrası yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çeken Burak’ın sosyal medya paylaşımları yeni bir ilişkiye başladığı iddialarını kuvvetlendirdi. Survivor Burak, TV 8’in çok izlenen programları arasında yer alan İşte Benim Stilim yarışmacılarından Didem Ezgi Akın ile kameralara yakalandı.

Survivor Burak Hakkında Yeni Bir Aşk İddiası!

Survivor’dan elenmelerine rağmen Covid-19 salgını nedeniyle bir süre Dominik Adası’nda mahsur kalan yarışmacılar 3-4 hafta daha adada kalmıştı. Uçuş yasaklarının kaldırılmasıyla birlikte Türkiye’ye dönen Burak ve diğer yarışmacılar 15 gün boyunca devlet yurtlarında karantinada kalmıştı.
Yeni normalleşme adımlarının atılmasıyla beraber Survivor Burak yaz tatilini Bodrum’da geçirmeye karar vermişti. Burak Yurdugör’e yine Survivor yarışmacılarından Aynca ve Aşkım da eşlik etti. Sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlar nedeniyle Burak ve Aycan arasında yeni bir aşk başladığı dedikoduları çıkmıştı. İkili tarafından bir açıklama yapılmazken, Burak hakkında magazin dünyasına bomba gibi bir iddia daha atıldı. 
Survivor Burak’ın, İşte Benim Stilim yarışmacısı Didem Ezgi Akın ile arasında yakınlaşma olduğu öne sürüldü. Yaz tatili keyfini Bodrum’da çıkartan Burak ve Didem’in beraber tatil yaptıkları gözlerden kaçmadı. Burak, Didem’i çektiği videoyu sosyal medya hesabından paylaşırken “Alın bu gundiyi buradan” notunu düştü.


İkili arasında ortaya atılan aşk iddialarını ikilinin aynı mutfakta çekildikleri fotoğraflar güçlendirdi.

,Burak ve Didem’in sevenleri çift için daha şimdiden hayran sayfaları açmaya başladı.
 

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2020, 14:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER