Survivor Batuhan Karacakaya’dan Aşk-ı Memnu ve Bülent İtirafı!

Survivor 2021’in ünlüler takımında yer alan Batuhan Karacakaya yarışmaya damga vurdu. Bir dönemin fenomen dizisi Aşk-ı Memnu’da canlandırdığı Bülent rolüyle tannan Karacakaya, Survivor ile yeniden ekranlara döndü. Genç oyuncu, Aşk-ı Memnu’da oynadığı dönemle ilgili ilginç itiraflarda bulundu.

Survivor Batuhan Karacakaya’dan Aşk-ı Memnu ve Bülent İtirafı!

TV 8 ekranlarının merakla beklenen fenomen yarışma programı Survivor başladı. Ünlüler ve gönüllüler konseptinde geçen yarışmada ünlüler takımı kadrosunda bulunan Batuhan Karacakaya’nın kosneyde Acun Ilıcalı’ya söyledikleri geceye damga vurdu.

Survivor Batuhan Karacakaya’dan Aşk-ı Memnu ve Bülent İtirafı!

2008-2010 yılları arasında yayınlanan fenomen dizi Aşk-ı Memnu’da Bülent karakterini canlandıran ve kendisini tüm Türkiye’ye tanıtan Karacakaya, dizide rol aldığım dönemle ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu.
Acun Ilıcalı, Batuhan’ın Survivor teklifini kabul etmesinin kendisini çok mutlu ettiğini ifade ederek, "O kadar ünlüsün ki, reytingleri o kadar yüksek bir dizide oynadın ki, Türkiye'de seni neredeyse tanımayan yok. Bir büyüme arası vardı. O arayı da biz seyircilerimize göstermiş oluyoruz" dedi.

“BİRGÜN BURAYA GELECEĞİMİ BİLİYORDUM..”
Survivor Batuhan Karacakaya da Ilıcalı'nın diziyle ilgili sorularını yanıt verdi. Batuhan Karacakaya, "Aşk- Memnu'da 2 sezon oynadım ve 10 yaşındaydım. Aynı zamanda okulumla beraber yürüttüğüm için yüksek tempoda yaşadım. Lisanslı bir spor yapma zamanım olmadı. O yüzden Survivor'ı çok seviyorum. Sporu çok seviyorum ve kendime de güveniyorum. O dönemden beri izliyorum Survivor'ı. Bir gün ben buraya geleceğimi biliyordum" dedi.

Survivor Batuhan Karacakaya’dan Aşk-ı Memnu ve Bülent İtirafı!

"ÜNLÜ BİRİSİ OLARAK GÖSTERİLMEK İSTEMİYORDUM"
Dizinin yayınlandığı dönemde okulda ünlü birisi olarak gösterilmek istemediğini de söyleyen Survivor Batuhan "Arkadaşlarımla birlikte okuldayken bana farklı bakılmasın istemiyordum. O yüzden dizi muhabbetlerin yapılmasını sevmiyordum. Çünkü o zaman ben ünlü çocuk oluyordum farklılaşmak istemedim" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2021, 16:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER