Survivor Adasına Acun'un Geliş Şekli Gündem Oldu! 'Reis Yine Bir Şey Deniyor'

tv8 ekranlarının klasiği haline gelen Survivor maratonu başladı. Yarışma başlamadan herkes Acun Ilıcalı'nın adaya geliş şeklini konuşuyor. Acun'un bindiği yunus balığı benzeri araçla suda yaptığı hareketler gündem oldu.

Survivor Adasına Acun'un Geliş Şekli Gündem Oldu! 'Reis Yine Bir Şey Deniyor'

tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2021'de Ünlüler ve Gönüllüler adaya ayak basarken, Acun Ilıcalı'nın nasıl geleceği merak ediliyordu.

Adaya yunus balığı şeklinde bir deniz aracıyla gelen Acun Ilıcalı sosyal medyaya damga vurdu.

Sevenleri tarafından büyük bir merakla beklenen Survivor 2021 başladı. Ünlüler ve Gönüllüler'in yarıştığı Survivor programına her yıl farklı bir giriş yapan Acun Ilıcalı'nın nasıl geleceği merak ediliyordu. Bir rutin haline gelen bu durum yine sosyal medyanın medyanın gündemine damga vurdu.

"REİS YİNE BİR ŞEYLER DENİYOR"

Acun Ilıcalı'nın Hollywood starları gibi Survivor adasına giriş yapması sosyal medya kullanıcılarının espirili yorumlarına neden oldu. Kullanıcılar, "Reis yine bir şeyler deniyor, Biz bu hayata Acun’u izlemeye gelmişiz #survivor2021" şeklinde yorumlar yaptı.

acun ılıcalı survivor giriş

ÖNCE HARLEY DAVIDSON SONRA YUNUS BALIĞI

Önce Harley Davidson marka motosiklete binen ve ekibini yoldan alan Ilıcalı daha sonra herkesi şoka uğrattı. Köpek balığı şeklinde bir deniz aracıyla gelen Acun Ilıcalı sosyal medyaya damga vurdu. Innespace Seabreacher olarak bilinen deniz aracı bir yunusun hareketini taklit etme kabiliyetine sahip.

acun ılıcalı survivor yunus balığı

Deniz aracının fiyatı 80 bin dolar ile 100 bin dolar arasında değişiyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2021, 14:22

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE