Survivor'a Katılacağı İddia Edilen Batuhan Karadeniz: Tedirginim!

Beşiktaş'ın alt yapısından yetişen genç futbolcu Batuhan Karadeniz'in Survivor'a katılacağı iddia edildi. Batuhan Karadeniz, Survivor iddiaları için "Hayatımız Survivor!" açıklaması yaptı.

Survivor'a Katılacağı İddia Edilen Batuhan Karadeniz: Tedirginim!

Survivor'a katılacağı iddia edilen futbolcu Batuhan Karadeniz, "Yaşım henüz çok genç. Survivor için henüz erken olduğunu düşünüyorum" dedi.

Beşiktaş altyapısında yetiştikten sonra birçok takımda forma giyen ve şu sıralar Hekimoğlu Trabzon'da oynayan Batuhan Karadeniz, kariyer planı ve geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Karadeniz, "Survivor'a katılacak mısın?" sorusuna, "Hayatımız Survivor olmuş. Pandemi sürecinden dolayı gerçekten Survivor'a gidilebilir" dedi.

batuhan karadeniz

"BİTMEYECEK GİBİ BİR SÜREÇ TEDİRGİNİZ"

Karadeniz şunları söyledi:

"Bitmeyecek gibi devam eden bir süreç. Tedirginiz. Çocuğum var. Çok dikkatli hareket etmeye çalışıyoruz. Yaşım henüz çok genç. Survivor için henüz erken olduğunu düşünüyorum."

"Hayatımda daha futbol odaklı çok daha önemli planlarım var. Süper Lig'de yeniden forma giymek gibi bir hayalim var. Futbolu bıraktıktan sonra teknik direktör olmak gibi bir düşüncem yok. Ben daha çok medya sektöründe yer almak istiyorum."

batuhan karadeniz

"Televizyon yorumculuğu gibi. Hayat karşımıza ilerleyen dönemde neler çıkarır bilmiyorum. Geçmişte çok renkli röportajlar verdim. Sivri tavırlarımızla tepki de aldık. Bu da ister istemez kariyerimize etki etmiştir diye düşünüyorum."

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2020, 21:14

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE