Survivor 2021 son model araba ödülünü kim kazandı?

Büyük final gecesine sayılı günler kalan Survivor 2021'in 9 Haziran Çarşamba günü ekranlara gelen bölümünde yarışmacılar son model araba kazanma heyecanı yaşadı. Survivor'da yarışmacılar, son model bir otomobili kazanabilmek için 'Arkadaşınıza Sorduk' isimli oyunda yarıştı.

Survivor 2021 son model araba ödülünü kim kazandı?

Survivor 2021 son bölümde mavi ve kırmızı takım yarışmacılar, ada konseyi öncesinde araba ödüllü oyunda karşı karşıya geldi. Arkadaşlarına sorulan soruların yanıtlarını en fazla doğru tahmin eden yarışmacı son model sıfır kilometre bir otomobilin sahibi oldu.

Survivor 2021 araba ödülünü kim kazandı

SURVİVOR’DA ARABA KİMİN OLDU?

Survivor Türkiye 2021’in yeni bölümünde kırmızı ve mavi takım yarışmacıları oldukça heyecanlı bir ödül oyunu için mücadele etti.

Survivor 2021 araba ödülünü kim kazandı

Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları Acun Ilıcalı’nın sunduğu ‘Arkadaşınıza Sorduk’ oyununda yarıştı. 

Acun Ilıcalı ödülün araba ödülü olduğunu açıklandığında herkes adeta çılgına döndü. Heyecan dolu oyunda yarışmacılar sorulan sorulara arkadaşlarının ne cevap verdiğini tahmin etmeye çalıştı.

SON MODEL ARABAYI DORA KAZANDI

Arkadaşlarına sorulan soruların yanıtlarını en çok ve en doğru şekilde tahmin eden isim Dora oldu ve Survivor 2021 yarışmasında araba ödülünü kazanmayı başardı. Survivor'da araba ödülü olarak Jeep Kompas otomobil açıklandı.

Survivor 2021 araba ödülünü kim kazandı
 

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2021, 21:37

Seçil Balık


İletişim Hesapları
YORUM EKLE