Survivor 123. Bölümde Adaya Veda Eden İsim Belli Oldu! En Duygusal Anlar

TV8 ekranlarında yayınlanan ve Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2020'nin 123. bölüm konsey toplantısından sonra adaya veda eden isim Nisa Bölükbaşı oldu.

Survivor 123. Bölümde Adaya Veda Eden İsim Belli Oldu! En Duygusal Anlar

TV8 ekranlarında yayınlanan ve Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2020'nin 123. bölüm konsey toplantısından sonra adaya veda eden isim Nisa Bölükbaşı oldu. 

Survivor 2020'nin 30 Haziran Salı akşamı yayınlanan son bölümünde mavi takımın galibiyetiyle sonuçlanan iletişim oyunu sonrası, Survivor'da adaya veda eden ismi belirlemek için konsey toplandı. Nisa, Berkan ve Barış'ın potada olduğu gecede, Survivor 2020 SMS sıralamasına göre bir yarışmacı Survivor'a veda etti. 

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor'da yarı final mücadelesi devam ederken, her hafta salı akşamı düzenlenen eleme konseyiyle gecenin sonunda Survivor'da elenen isim belli oldu. Survivor'un 123. bölümünde, ilk olarak iletişim oyununda karşı karşıya gelen kırmızı ve mavi takım daha sonra eleme heyecanına ortak oldu. Yarışmacıların sevdikleri ile iletişim kurmada aracılık eden iletişim oyunu bu hafta 5 ödül değeri taşıdı.Konseyde açıklanan Survivor SMS oylaması ise potada olan Nisa, Berkan ve Barış'ın kaderini belirledi.

SURVİVOR'DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

TV ekranlarında yayınlanan Survivor'un 123. bölümünde iletişim oyunun mücadelesi yaşandı. Kırmızı ve mavi takımın kıyasıya mücadele ettiği oyunda, Berkan - Sercan karşılaşması heyecan dolu anları ekranlara getirdi.

Yarışmacıların moral depolamasında önemli yer tutan ve bu hafta beş farklı ödülü içeren ödül oyunu mavi takım 10'a 5 skorla kazandı. Cemal Can'ınkaptanlığındaki mavi takımın ödülü kazanması yarışmacıları oldukça mutlu etti.

Camal Can ailesinden gelen videoları izlerken gözyaşlarına boğuldu.

GÖZYAŞLARI İÇİNDE VEDA ETTİ BERKAN KALDIĞI İÇİN MUTLU OLDU

Survivor'da yaşanan iletişim oyunu sonrası konseyde eleme heyecanı yaşandı. Nisa, Berkan ve Barış'ın elem potasında olduğu gecede SMS sonuçları Acun Ilıcalı tarafından açıklandı.

Survivor'dan elenen isim SMS oylamasına göre Nisa oldu. Elendiği açıklanan Nisa, konseyde gözyaşlarına boğuldu.

Son kez duygularını ifade eden Nİsa, "Berkan devam ettiği için çok ama çok mutluyum. Berkan potaya girince korktum çünkü Berkan performans olarak kesinlikle haketmiyordu. Çok ama çok mutluyum Berkan kaldığı için" dedi. 

Survivor'da bu hafta eleme adaylarını 3. kez dokunulmazlığı kazanan Sercan belirlemişti. 

SURVİVOR 2020 NİSA BÖLÜKBAŞI KİMDİR?

Nisa Bölükbaşı, 2 Temmuz 1998 tarihinde Prag'da dünyaya geldi. Henüz 3 aylıkken önce annesiyle sonra yalnız yüzmeye başladı. 6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti'ndeki en iyi takımda yer aldı. O yıl da profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag'dan uzak olduğu için reddetmek zorunda kaldı.

8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başladı. Prag tenis kulübü Cibulka'da 15 yıl oynadı.

15 yaşında yüzmeyi bıraktı ve yüzme hocası oldu. Yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar verdi. 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti. 2018'de mimarlık okumaya başladı ve bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı. Hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine gidiyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2020, 01:19

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE