Son Yaz Dizisinin Perde Arkasındaki İsim Değiştirildi! İşte Yeni Patron

Fox TV'de yayınlanan Son Yaz dizisinin beklenen reytinglerin gerisinde kalması dizinin yönetmen koltuğunda değişikliğe gidilmesine neden oldu.

Son Yaz Dizisinin Perde Arkasındaki İsim Değiştirildi! İşte Yeni Patron

Başrollerinde Ali Atay, Alperen Duymaz, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan'ı buluşturan Son Yaz dizisinin rejisinde değişikliğe gidildi.

Dizinin yönetmeni Burak Arlıer'in yerine Semih Bağcı geldi.

SON YAZ DİZİSİ

Diziyi ilk bölümden itibaren yöneten Burak Arlıer ile yollar ayrıldı. Ali Atay, Alperen Duymaz, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan'ı buluşturan dizinin 2. yönetmeni Semih Bağcı yönetmen koltuğuna oturacak.

TOTAL'DE 8. SIRADA

Son Yaz Dizisi 9 Nisan Cuma akşamları ekrana geliyor ve rakipleri Arka Sokaklar, Kırmızı Oda ve Ramo gibi yapımların ardından Total'de 8. sırada yer alabilirken AB'de ise 4. sırada yer alabiliyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2021, 20:25

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE