Son 3 bölümü kalmıştı! Show TV’den flaş Çukur kararı…

Fenomen dizi Çukur, ekranlara veda etmeye hazırlanırken Show TV flaş bir karar aldı. 3 bölüm sonra final yapacak olan dizi ekrana bir hafta ara verecek.

Son 3 bölümü kalmıştı! Show TV’den flaş Çukur kararı…

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Nejat İşler, Damla Sönmez, Rıza Kocaoğlu, Burak Dakak ve Perihan Savaş gibi isimlerin yer aldığı Çukur dizisi ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı. 3 bölüm sonra sevenlerine veda etmeye hazırlanan dizi, bir hafta ara verecek.

YERİNE FİLMLER YAYINLANACAK

Show TV’nin aldığı kararla birlikte 17 Mayıs Pazartesi akşamı ekrana gelmesi beklenen 129. yeni bölüm bir hafta sonra sevenleriyle buluşacak. Söz konusu akşam ise Öldürme Arzusu ve Gizli Kod filmleri izleyici ile buluşacak.

Çukur'un yeni bölümü, 24 Mayıs Pazartesi 20.00'de Show TV'de olacak. Dizi 7 Haziran'da ise 131. bölümüyle final yapacak.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2021, 21:57

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE