Somer Sivrioğlu Öve Öve Bitiremedi! ‘Buraya Gelmiş En İyi Yarışmacısın…’

TV8 ekranlarında izleyici ile buluşmaya başlayan MasterChef Türkiye 2020’de düello heyecanı devam ediyor. Önceki akşam yayınlanan son bölüme Somer Sivrioğlu’nun övgüleri damga vurdu. Somer Şef, düelloda yarışan yarışmacıyı öve öve bitiremedi.

Somer Sivrioğlu Öve Öve Bitiremedi! ‘Buraya Gelmiş En İyi Yarışmacısın…’

MasterChef Türkiye 2020, TV8 ekranlarında izleyici ile buluşmaya başladı. Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri olduğu yarışmada, düello heyecanı devam ediyor.

‘SOMER SİVRİOĞLU OLDUĞUMA İNANMIYORLAR…’

Yarışmanın 28 Temmuz Salı akşamı ekrana gelen son bölümünde Somer Şef'e benzerliğiyle oldukça konuşulan Mehmet Gökçeöz, Emel Günoğlu ve Sinan Başkurt düelloda karşı karşıya geldi.

Somer Sivrioğlu Öve Öve Bitiremedi! ‘Buraya Gelmiş En İyi Yarışmacısın…’

Ünlü şefler, final turuna çıkmak için kıyasıya mücadele eden yarışmacılara 40 dakika süre vererek vişneli pazı sarması yapmalarını istedi. Yemek öncesi Somer Şef'e neredeyse ikizi kadar benzeyen Mehmet'in şeflerle olan sohbeti güldürdü.

Mehmet Gökçeöz, herkesin kendisini Somer Sivrioğlu sanarak fotoğraf çekilmek istediğini söyleyerek, “Ben Somer Sivrioğlu olmadığımı söylüyorum ancak inanmıyorlar. Kucaklaşmak fotoğraf çektirmek istiyorlar. Kahve festivaline katıldığımda herkes etrafımı sardı” dedi.

Somer Sivrioğlu Öve Öve Bitiremedi! ‘Buraya Gelmiş En İyi Yarışmacısın…’

“GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ YARIŞMACISIN…”

Düello sonunda ise şefler yemekleri tadarak oy birliğiyle kararlarını açıkladı. İlk elenen isim ise Somer Şef'e benzeyen Mehmet Gökçeöz oldu. Pirinçlerin iyi pişmemesi ve sarmaların büyük olması eleme nedeni olarak açıklandı. Somer Şef ise kendisine benzeyen yarışmacıya, "Duruşunla, heybetinle, yakışıklılığınla bugüne kadar yarışmış en iyi yarışmacısın" diyerek espri yaptı.

Vişneli pazı sarmasını yaparak final turuna çıkmayı hak eden isim ise Emel Günoğlu oldu.

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2020, 16:27

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE