Servis Şoförüne Kaçan Evli Kadının Esra Erol'da Söyledikleri Ağızları Açık Bıraktı

Esra Erol'un programına katılan bir adam karısının çalıştığı servisin şoförüyle kaçtığını iddia etti. Canlı yayına çıkan Ayşe Kazıkçı'nın söyledikleri ekran başında programı izleyenlerin ağzını açık bıraktı.

Servis Şoförüne Kaçan Evli Kadının Esra Erol'da Söyledikleri Ağızları Açık Bıraktı

Eşini terk edip hostesliğini yaptığı servisin şoförüne kaçan kadın, hakkındaki iddialara canlı yayında yanıt verdi.

Kocasının kendisi hakkındaki iddiaları yalanlayan kadın, "Ben Yaşar'a kaçtıktan sonra kocam da bir başkasına kaçtı. Eve kadın getirdi" dedi.

esra erol atv

Son dönemlerde ilginç konuların işlendiği Esra Erol'un programına son olarak Muzaffer Kazıkçı ile Ayşe Kazıkçı arasında yaşananlar damga vurdu.

"YAŞAR'A KIRMIZI KALP ATIYORDU"

atv ekranlarında yayınlanan programa katılan Muzaffer Kazıkçı, eşi Ayşe Kazıkçı'nın hostesliğini yaptığı servisin şoförü Yaşar Yıldırım'a kaçtığını öne sürdü. Kazıkçı'nın süreci anlatırken "Ayşe, Yaşar'a kırmızı kalp atıyordu, bana 'OK' yazıyordu" ifadelerini kullanması ekran başındakileri de stüdyodakileri de şaşkına çevirdi.

ayşe kazıkçı muzaffer kazıkçı Yaşar Yıldırım

CANLI YAYINDA YÜZLEŞTİLER

Dün yayınlanan yeni bölümde ise Muzaffer Kazıkçı eşi Ayşe Kazıkçı ile yüzleşti. Eşinin şüpheli davranışlarını fark ettiğini söyleyen Ayşe Kazıkçı, "Olmayacak bir şey kocam Muzaffer'in yüzünden oldu. Yaşar ile birlikteyim. Ben Yaşar'a kaçtıktan sonra kocam da bir başkasına kaçtı. Eve kadın getirdi" dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2021, 21:12

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE