Sen Çal Kapımı Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! ''Kim Kimin Canını Yakacak...''

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Sen Çal Kapımı, dün akşam 14. bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Serkan, sürpriz bir kararla Eda'ya artık ayrılmak istediğini söyledi ve "Artık bitti" dedi. Sen Çal Kapımı'nın 15. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Fragmanda Eda, Serkan'a "Senin benim yerime koyabileceğim hiç bir şey yok hayatında. Kim kimin canını yakacak göreceksin" sözleriyle meydan okuyor. İşte Sen Çal Kapımı 15. yeni bölüm fragmanı.

Sen Çal Kapımı Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! ''Kim Kimin Canını Yakacak...''

Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in başrollerini paylaştığı Fox TV'nin romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı dizisi 14. bölümü 14 Ekim Çarşamba akşamı ekrana geldi. Yönetmenliğini Altan Dönmez'in yaptığı Sen Çal Kapımı'nın 21 Ekim Çarşamba ekrana gelecek olan 15. bölümünden ilk fragman da yayınlandı. Sen Çal Kapımı yeni bölüme Serkan ve Eda'nın ayrılıkları damga vuracak. Eda, kendisinden ayrılan Serkan'a "Ben senden önce de vardım, senden sonra da varım Serkan. Senin benim yerime koyabileceğim hiç bir şey yok hayatında. Kim kimin canını yakacak göreceksin" sözleriyle meydan okuyor.

SEN ÇAL KAPIMI SON BÖLÜM ÖZETİ

Eda, Serkan’ın onunla İtalya’ya gideceğini halasına ve arkadaşlarına açıklar. Çok mutlu, çok aşık ve heyecanlıdır. Serkan ise ailesinin, Eda’nın ailesiyle olan bağlantısını öğrenir. “Bu benim sorumluluğum, hiçbir şey beni Eda’dan ayıramaz” der ve ailesine karşı çıkar. 

sen çal kapımı

Eda’ya daha çok bağlanıp, işi erteleyip Eda’yla baş başa bir gün geçirmek ister. Eda ile aşklarını yaşarken, ofiste Serkan’ın yokluğunda programlar aksar, Leyla telefon trafiğinden çıldırır, ofistekiler panik haldedir. Efe’nin bu ortamda Selin’e yardım etmesi ve işleri düzene sokmak istemesi Serkan’ı çıldırtır.

sen çal kaoımı
Efe ekibin kaynaşması için bir yemek organize eder. Bütün ekibin katıldığı bu yemekte hem eğlence, hem rekabet hem de çekişmeli anlar yaşanır.

sen çal kapımı
Serkan Eda’ya olan bağlılığını, ona tüm gerçeği söyleyerek göstermek ister. Ama bu itiraf Serkan için kolay olmayacaktır.

sen çal kapımı

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2020, 09:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER