Sen Çal Kapımı Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Aşk Mı? İnat Mı?

Hande Erçel ile Kerem Bürsin’in başrollerini paylaştığı romantik komedi tarzındaki “Sen Çal Kapımı”, 10. yeni bölümüyle oldukça keyifli bir bölümü geride bıraktı. Selin ve Ferit’in evlenme kararı Serkan ve Eda’yı altüst etti. Sen Çal Kapımı 11. yeni bölüm fragmanıda yayınlandı.

Sen Çal Kapımı Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Aşk Mı? İnat Mı?

Hande Erçel ile Kerem Bürsin’in başrollerini paylaştığı, FOX TV'nin kısa sürede büyük bir hayran kitlesine kavuşan dizisi “Sen Çal Kapımı”, dün akşam 10. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin bölüm bitiminin ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

hande

SEN ÇAL KAPIMI 11.BÖLÜM FRAGMANI

SEN ÇAL KAPIMI 10. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Selin ve Ferit’in evlenme kararı Serkan ve Eda’yı altüst ediyor. Ferit, holding işlerine de karışmaya başladı. Serkan, Ferit’i bir an önce saf dışı bırakmaya çalışıyor. Eda “Biz de evlenmeye karar verdik” yalanını uydurunca, dörtlü sık sık birlikte vakit geçirmeye başlıyor.

kerem

Ayfer ve Aydan tarafında ise evlilik haberiyle çeşitli sinir krizleri geçiriliyor. Serkan’ın asıl derdi Eda’nın hayatından çıkmaması. Ama Eda’nın onu sevmediğinden emin. Eda ise Serkan’ın Selin evlendiği için üzüldüğünü sanıyor. Bu arada Ferit, holdinge bütün dengeleri bozacak bir ortak getiriyor.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2020, 09:36

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE