Seksi Güzel Gözde Nur Altıntaş Models Dizisinin Kadrosuna Katıldı

Başarılı yapımcı Serdal Kara'nın dijital platform için çekimlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirdiği Models dizisinin kadrosuna Gözde Nur Altıntaş da katıldı.

Seksi Güzel Gözde Nur Altıntaş Models Dizisinin Kadrosuna Katıldı

Models dizisinin ilk bölüm çekimleri başladı. Başarılı yapımcı Serdal Kara'nın dijital platform için çektiği dizinin yönetmenliğini Deniz Denizciler yapıyor.

elif nur altıntaş

Yapımcılığını Serdal Kara’nın, üstlendiği ‘Kara Film’ etiketiyle yakın zamanda izleyicisiyle buluşmak için gün sayan “Models” dizisinin çekimleri başladı.

Dizinin oyuncu kadrosunu dönemin eski ünlü top model ve mankenleri, şimdilerin ünlü tiyatro ve sinema oyuncuları oluşturuyor.

serdal kara

Merakla beklenen dizinin kadrosundaki usta isimler arasında Mehmet Çepiç, Asuman Dabak, Ali Erkazan, Füsun Demirel, Erol Yavan bulunuyor.

GÖZDE NUR ALTINTAŞ DA KADROYA KATILDI

Uzun dönem oyunculuk eğitimi alan ve sahnelerde tecrübe kazanan Gözde Nur Altıntaş da Models dizisinin kadrosuna katıldı.

23 yaşındaki güzel oyuncu 'Kendi hayatımı oynamaktan çok mutluyum' ifadelerini kullanarak duygularını dile getirdi.

elif nur altıntaş

elif nur altıntaş

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2021, 20:13

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE