Seksenler’le ilgili flaş gelişme! Sevilen o isim diziye geri dönüyor…

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi ‘Seksenler’ yaz sezonuyla ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Bu gelişme dizinin hayranlarını şimdiden heyecanlandırırken sürpriz bir ismin sevilen yapıma geri döneceği haberi de geldi.

Seksenler’le ilgili flaş gelişme! Sevilen o isim diziye geri dönüyor…

Ekranların sevilen yapımı ’de ‘Çağatay’ karakterini canlandıran İlker Ayrık, diziye yeniden katılıyor. İlker Ayrık, dizinin ilk sezonlarında hikaye gereği Belçika’ya gitmişti.

BELÇİKALI EŞİ İLE…

Senaryo gereği bir süredir Belçika’da olan Çağatay, bu sezon sürpriz bir şekilde mahalleye geri dönecek.

Herkesten gizli evlenen Çağatay, Belçikalı eşi Amelie ile beraber annesi Rukiye’nin karşısına çıkacak.

Seksenler’le ilgili flaş gelişme! Sevilen o isim diziye geri dönüyor…

Başarılı oyuncu, diziye geri dönmesiyle ilgili “Burası zaten benim ailem gibiydi. Eve geri dönmüş gibi hissediyorum” ifadelerini kullandı.

ZEYNEP DEMİREL CANLANDIRACAK…

Çağatay’ın Belçikalı eşi Amelie’yi 2009 Miss Belçika güzeli Zeynep Sever Demirel canlandıracak.

Diziye dahil olan Demirel, “Usta oyuncularla kamera karşısına geçtiğim için mutlu ve heyecanlıyım. Kendimi çok şanslı hissediyorum” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2021, 00:31

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE