Seda Akgül’den Hakan Ural’a ‘Zehir Zemberek’ Sözler

“Neler Oluyor Hayatta” isimli programdan ani bir şekilde ayrılan Seda Akgül’den partneri Hakan Ural hakkında şok edici açıklamalar geldi. Seda Akgül, Hakan Ural’ı işaret ederen “Ekmekle oynayanın, ekmeği olmaz…” dedi.

Seda Akgül’den Hakan Ural’a ‘Zehir Zemberek’ Sözler

Seda Akgül’ün Kanal D ekranlarında yayınlanan “Neler Oluyor Hayatta” isimli programdaki görevine ani şekilde son verildi. Olay üzerine Seda Akgün’den programdaki partneri Hakan Ural hakkında şok edici açıklamalar geldi.

“UZAK DURMAK LAZIM…”

Sosyal medya hesabı üzerinden konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Seda Akgül, “Neler Oluyor hayatta programından ayrılma nedenim, programın yapımcılığını üstlenen Bloom Medya'nın patronu Uygar Ataş'ın programı bırakması ve benim sözleşmemin o şirketle olmasıdır. Şu anda ne partnerim, ne de eski patronumla herhangi bir bağım veya dostluğum kalmamıştır. Keyfi sebeplerden ve kişisel hırslardan dolayı ekmek parası ile oynayabilen insanlardan uzak durmak lazımdır” dedi.

Neler Oluyor hayatta programından ayrılma nedenim, programın yapımcılığını üstlenen Bloom Medya’nın patronu Uygar Ataş’ın programı bırakması ve benim sözleşmemin o şirketle olmasıdır. Şu anda ne partnerim, ne de eski patronumla herhangi bir bağım veya dostluğum kalmamıştır.Keyfi sebeplerden ve kişisel hırslardan dolayı ekmek parası ile oynayabilen insanlardan uzak durmak lazımdır . Kötülüğümü isteyenlere en güzel cevap; TRT sınavı ile başlayan, 22 yıllık meslek hayatımda eğitimim, başarılarım, insan ilişkilerim, ekrana saygım ve tecrubemdir.. Herşeyden önce beni kalplerinde ve evlerinde misafir eden izleyicilerim gelir..Bundan sonra eğitim, konuşma tarzı , tavır ve saygı kavramlarını bilen... Kendi tecrube, bilgi ve insanlık anlayışıma yakın meslektaşlarımla ve işverenlerle çalışmak dileğiyle. Hepinizi seviyorum...

Seda Akgül (@sedaakgul)'in paylaştığı bir gönderi ()

“HAKKIM HELAL DEĞİL…”

Ekmekle oynayanın, ekmeği olmaz…” ifadelerini kullanan Seda Akgül, “Dostunuzu dost ilan edin, arkanızdan kuyu kazanların dostunuz gibi görünmesine müsaade etmeyin. En büyük zararı onlar verir. Basit bir veda ile ayrılabileceğim, çok saygı duyduğum ve yıllarımı verdiğim kanaldan henüz orada 3 aydır iş yapmakta olan insanların başarısızlığını yine ben ödemek zorunda kaldım ilk kez hakkım helal değil” diye de ekledi.

Devam eden programda Hakan Ural’a 3 Şubat’tan itibaren başarılı sunucu Nur Tuğba Namlı eşlik etmeye başladı.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2020, 18:09

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE