Saygı 2 yeniden hayranlarını ekrana kilitleyecek!

Saygı 2'nin kadrosuna savcı Arya karakteriyle katılan Damla Sönmez hayranlarını yine ekran başına kitleyecek gibi görünüyor.

Saygı 2 yeniden hayranlarını ekrana kilitleyecek!

Nejat İşler ve Erkan Can'ın başrolde yer aldığı Saygı dizisinin 2. sezonu için geri sayım sona erdi. Kadrosunda Boran Kuzum, Miray Daner, Tansu Biçer ve Rojda Demirer gibi isimlerin de yer aldığı diziye Damla Sönmez ve Sarp Akkaya da dahil oldu. Peki, Saygı 2. sezon Blu Tv'ye geldi mi? Saygı 2. sezon saat kaçta yayınlanacak?

Saygı 2. sezon ile ilgili aramalar hız kazandı. Yönetmenliğini Ender Mıhlar'ın üstlendiği, senaryosunu Ercan Mehmet Erdem'in yazdığı dizinin gala gösterimi Kanyon Cinemaximum'da yapıldı. 

Dizinin başrollerinde ise Nejat İşler, Miray Daner ve Boran Kuzum yer alıyor. 2. sezonda ayrıca son olarak Show TV'de yayınlanan Çukur dizisiyle izleyicilerin karşısına çıkan Damla Sönmez ve Sarp Akkaya da Saygı'nın oyuncu kadrosuna dahil oldu.

SAYGI 2. SEZON SAAT KAÇTA YAYINLANACAK?

BluTV dizisi Saygı'nın 2. sezonu 8 bölümden oluşacak. Dizi, bugün saat 19:00'da izleyici ile buluşacak.

Helen ve Savaş başlarına gelen olaylar sebebiyle adaletin elinden kaçanların peşine düşmeye karar verir. Bunu öğrenen Ercüment Çözer ise saygısızlara savaş açan bu ikiliye kendini polis olarak tanıtarak onların güvenini kazanmaya çalışır.

Saygı dizisinin ilk sezonunu beğenen diziseverler, 2. sezon için sabırsızlanmıştı.

'Saygı 2' Bu akşam BLU TV ekranlarında yayınlanacak! 

Çok beklenen dizide hayranlarını büyük sürprizler bekliyor!

İŞTE DİZİNİN 2. SEZONUNDAN O GÖRÜNTÜLER!

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2021, 20:01

Batuhan Kaplankara


İletişim Hesapları
YORUM EKLE