Şampiyon dizisi güçlü oyuncu kadrosuyla dikkati çekiyor

TRT 1'in tecrübeli kadrosuyla dikkati çeken yeni projesi Şampiyon'un oyuncuları, magazin muhabirlerine dizinin hazırlık aşamasını anlattılar.

Şampiyon dizisi güçlü oyuncu kadrosuyla dikkati çekiyor

Yeni sezonda TRT 1'de ekranlara gelen Şampiyon dizisi oyuncuları, yayınlanan ilk bölümün ardından magazin gazetecilerine değerlendirmede bulundular.

"İzleyiciler Şampiyon'u sevecek"

Senaristlerinden, setteki çalışanlara kadar çok emek verdiklerini belirten tecrübeli oyuncu Erdal Özyağcılar, izleyicilerin diziyi seveceklerini söyledi.

"Güçlü bir drama hazırladık"

Dizinin, güçlü bir dramanın yanında fiziki olarak da hazırlık gerektirdiğini kaydeden ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman da, çok iyi oyuncularla çalışmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

Sayışman çekimlerde yaralanmış

Çekimlerden 6 ay önce boks yapmaya başladığını belirten Sayışman, dramaya da yönelik çalışmalar gerçekleştirdiğini söyledi. Çekimler esnasında bir sahnede Erkan Avcı ile karşılıklı oynarken sırtından yaralandığını anlatan yakışıklı oyuncu, eşinin kendisine "Sen nereden geliyorsun?" diye heyecanla sorduğunu aktardı.

"Büyük oyuncularla çalışıyorum"

Erdal Özyağcılar'ı işaret ederek büyük oyuncularla çalışmaktan dolayı mutlu ve heyecanlı olduğunu kaydeden başarılı oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy, diziseverlerin Şampiyon'u beğeneceklerini söyledi.

"Diziye çok iyi hazırlandık"

En son Çukur dizisinde Çeto karakteriyle gördüğümüz Erkan Avcı, dizinin başlamasından dolayı çok mutlu olduğunu, diziye çok iyi hazırlandıklarını kaydetti.

"Şampiyon benim için okul gibi"

Yine Çukur dizisinde Akşın karakteriyle adını duyuran İlayda Alişan, tecrübeli veiyi oyuncularla beraber çalıştığını belirterek, Şampiyon dizisinin kendisi için bir okul gibi olduğunu söyledi.

"Bol bol çikolata yedim"

Dizinin çocuk oyuncusu Emir Özyakışır da, dizi çekimlerinde bol bol çikolata yediğini ve çok mutlu olduğunu belirtti.

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2019, 03:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER