Salı gecesinin şampiyonu kim? Masumlar Apartmanı mı, MasterChef mi?

Reyting gecesinde kim önde? Salı gecesinin şampiyonu kim? Masumlar Apartmanı mı, MasterChef mi? Esra Erol ile Kim Milyoner Olmak İster? yarışmasının

Salı gecesinin şampiyonu kim? Masumlar Apartmanı mı, MasterChef mi?

Yedi büyük kanalın dün geceki rating yarışında zirveye uzun bir aradan sonra TRT Masumlar Apartmanı ile çıktı. Geçtiğimiz sezon başrolü Farah Zeynep’in diziden ayrılmasıyla birlikte ciddi kan kaybedeceği düşünülen dizi yeni sezonun ilk bölümünde 7.58 rating ve 21.66 izlenme oranıyla birinci oldu.

masumlar apartmanı

Masterchef güçlü rakibinin karşısında yine yüksek bir izlenme oranı aldı ve 5.31 rating 16.13 izlenme oranıyla ikinci sırada yer aldı. TRT ve TV8’in Prime Time’da açık ara zirveye ambargo koyduğu gecede Fox yarışa yine ana haber bülteniyle katıldı. Kategorisinde rakiplerine fark attı, ilk yüzde de 5. Sırada yer aldı.

msterchef


Müge Anlı’nın 37 share alarak rekor tazelediği Salı günü ilk yüzdeki yeri dördüncülük oldu. Dün gündüz kuşağında yüksek izlenme oranına ulaşan bir diğer yapım Esra Erol oldu. Esra Erol 3.44 rating ve 23 sharle ilk onda yer aldı. Kanal D’nin yeni dizisi Baht Oyunu 2.20 rating ve 6 sharle 14. sırada kalırken dizi için tehlike çanları çalmaya başladı.

esra erol


ATV Kim Milyoner Olmak İster’le dün PT yarışına katıldı. Fenomen yarışma 2.29 rating ve 6 sharle 12. oldu. Star’ın Ada Masalı da tıpkı Kanal D’nin dizisi gibi riskli yapımlardan. Dizi 1.81 rating ve 5 sharle 17.oldu.

kim 500 milyar ister

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2021, 12:01

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE