Sadakatsiz’de büyük sürpriz var….

Yaklaşık bir aydır yoğun bakımda olan Sadakatsiz dizisinin önemli karakterlerinden Haluk Güçlü’ye hayat veren 60 yaşındaki oyuncu Burak Sergen’den iyi haberler gelmeye devam ediyor.

Sadakatsiz’de büyük sürpriz var….

Geçirdiği rahatsızlık sonrasında yürekleri ağızlara getiren Burak Sergen’den iyi haberler gelmeye devam ediyor. Önce yoğun bakımdan çıkan ve normal odaya alınan Burak Sergen şimdi de ekranlara dönüyor.

Sadakatsiz dizininin yeni bölümünde yani yarın akşam Burak Sergen uzun bir aradan sonra görünecek.

Burak Sergen dizinin yarın akşam ekrana gelecek olan bölümüne video video konferans sistemiyle katılacak ve aile sohbetine dahil olacak.

Sergen'in nişanlısı Nihan Ünsal, ünlü oyuncunun sağlık durumu hakkında bilgi verdi: "Artık COVID bölümü olmayan normal odadayız. Durumu iyi ama vücudunda COVID'in bıraktığı sıkıntılar var. Ara sıra solunum sıkıntısı çekiyor ama durumu iyi."

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2021, 17:14

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE