“Sadakatsiz” kadınlar buluştu… Sezon bitti, yeni sezon gıybetleri başladı…

Kanal D’nin bu sezon izlenme rekorları kıran Sadakatsiz dizisi dün gece yine zirvedeydi. ATV’nin Kuruluş Osman’ıyla müthiş bir rating rekabetine giren dizi AB grubunda en fazla izlenen yapım oldu ve sezona da veda etti. Bu rating başarısını dizinin kadın oyuncuları çayır-çimene yayılıp yazın gelişini kutlayarak yaptı.

“Sadakatsiz” kadınlar buluştu… Sezon bitti, yeni sezon gıybetleri başladı…

Sadakatsiz dizisinin kadın oyuncularının buluşmasında ve rating başarısını kutlamasında keyifli anlar yaşadı ve o anlar da kare kare sosyal medyaya yansıdı.

Sadakatsiz dizisine bahar geldi

Nazlı Bulum, Cansu Dere, Özge Özder, Yeliz Kuvancı ve Gözde Seda Altuner ile fotoğraflarını "Bahar gelmiştir" notuyla takipçilerinin beğenisine sundu.

Alp Akar da dizide annesini canlandıran Cansu Dere'yle pozuna "Çok şanslıyım çünkü seninleyim" noyunu yazdı. Caner Cindoruk ile Yeliz Kuvancı da bir selfie'lerinin altında dizinin yeni bölümünü duyurdu.

 caner cindoruk yeliz kuvancı

GIYBETİN DİBİNİ BULDULAR!

Bu arada elbette bu kadar çok hanımefendi bir arada olunca bol bol yeni sezona dair dedikodular yapıldı, teoriler havada uçuştu. Sadakatsiz dizisinde yeni sezon aynı kadroyla devam edilecek ancak ekibe iki yeni kadın oyuncu katılacak ve o iki kadın oyuncudan biri dizide Cansu Dere'nin yeni belalısı olacak.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2021, 11:41

Seçil Balık


İletişim Hesapları
YORUM EKLE