Sadakatsiz'in Akıbetini Merak Eden İzleyicilerine Kötü Haber!

Koronavirüs televizyonda yüksek reytingi olan Sadakatsiz dizisinin yoluna taş koydu. Setten peş peşe gelen hastalık haberleri çekimlerin durmasına neden oldu. Peki Sadakatsiz'in yeni bölümü yayınlanacak mı? İşte detaylar...

Sadakatsiz'in Akıbetini Merak Eden İzleyicilerine Kötü Haber!

Kanal D sansasyonel dizisi Sadakatsiz, sette peş peşe görülen koronavirüs vakaları nedeniyle çekimlere zorunlu ara verdi. Dizinin bu nedenle yeni bölümü ekrana gelmeyecek.

Çarşamba akşamlarının merakla beklenen dizisi Sadakatsiz'in izleyenlerini kötü haber geldi.

cansu dere sadakatsiz

Kanal D ekranlarından her hafta izleyici ile buluşan Sadakatsiz'in setinde geçtiğimiz hafta peş peşe koronavirüs krizi patlak verdi. Dizinin oyuncularından Burak Sergen, Melis Sezen ve Alp Akar'ın testleri pozitif çıkınca çekimlere zorunlu ara verildi.

"28 NİSAN'DA GÖRÜŞMEK ÜZERE.." DEDİ AMA...

Çekimleri durdurulan dizi için açıklama yapan Medyapım, bu hafta yeni bölümün ekrana gelemeyeceğini bildirdi. Açıklamanın tamamı ise şöyle: "Daha önce paylaşmış olduğumuz sağlık problemleri sebebiyle bu hafta ne yazık ki Sadakatsiz yayında olamayacak. İzleyicilerimizin bu durumu anlayışla karşılayacağını ümit ediyoruz. Yapılan testlerde tüm set ekibimizin ve oyuncularımızın sonuçları negatif çıkmıştır. Değerli oyuncumuz Melis Sezen evde istirahat etmekte, kıymetli oyuncumuz Burak Sergen'in ise hastanede tedavisi devam etmektedir. 28 Nisan Çarşamba günü yeni bölümümüzde görüşmek üzere."

sadakatsiz cansu dere caner cindoruk

Dizinin yapımcı firması bu açıklamayı yaptı ama oyuncuların sağlık durumundaki gelişmeler dizinin 28 Nisan Çarşamba akşamı da yayınlanmasının zor olabileceğini gösteriyor. Zira Burak Sergen'in sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Kaldı ki Sergen iyileşse bile hemen sete gelemeyeceği çok açık.

Setteki diğer çalışan ve oyuncuların ise yaşananlardan dolayı motivasyon kaybı yaşadıkları ve korku içinde oldukları da gelen bilgiler arasında...

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2021, 00:05

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE