Sadakatsiz dizisi bu akşam ekranda olacak mı? Dizinin finali sızdı

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen gibi oyuncuların başrolünü oynadığı Sadakatsiz dizisi 26 Mayıs Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanmayacak. Dizinin bu akşam ekranda tekrar bölümü olacak. Sadakatsiz'in finaliyle ilk bilgiler sızdı!..

Sadakatsiz dizisi bu akşam ekranda olacak mı? Dizinin finali sızdı

Kanal D'nin bu sezon en çok iş yapıp ses getiren projesi kuşkusuz Sadakatsiz isimli dizisi diyebiliriz!.

"Bir erkek aynı anda iki kadını sevebilir mi?" sorusunu gündeme taşıyan dizi yayınlandığı ilk günden bugüne sosyal medyada hep tartışma konusu oldu.

sadakatsiz melis sezen caner cindoruk

Dizi bazı bölümlerde Türk aile yapısına uygun olmadığı gerekçesiyle RTÜK tarafından cezai işleme tabi tutuldu. Sezonun sonuna kısa bir süre kala Kanal D ekranlarında her Çarşamba ekrana gelen Sadakatsiz'in yeni bölümünün yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu oldu. İşte Sadakatsiz dizisiyle ilgili son dakika gelişmeleri...

KANAL D YAYIN AKIŞINDA TEKRAR BÖLÜM BİLGİSİ VAR

Sadakatsiz'in yeni bölümü bu akşam seyircisiyle buluşmayacak. Yayın akışında dizinin tekrar bölümü yer alıyor. Dizinin hayranları "Sadakatsiz yeni bölüm var mı, neden yok?" diye diye merak ediyor. İşte Sadakatsiz setinden gelen son dakika haberi..

sadakatsiz cansu dere caner cindoruk

FİNAL BÖLÜMÜ 2 HAZİRAN ÇARŞAMBA EKRANA GELECEK

Sadakatsiz yeni bölüm bu akşam yayınlanmayacak. 31. bölüm 2 Haziran Çarşamba günü ekrana gelecek ve sezon finali yapacak.

26 MAYIS KANAL D YAYIN AKIŞI 

07:00 Sihirli Annem
09:00 Neler Oluyor Hayatta?
11:00 Yaprak Dökümü
13:15 Gelinim Mutfakta
16:00 Aşk-ı Memnu
18:45 Kanal D Ana Haber
20:00 Sadakatsiz TEKRAR
23:15 Kanlı Dövüş
01:15 Kanlı Dövüş
03:00 Gelinim Mutfakta

PEKİ FİNALDE İZLEYİCİYİ NE BEKLİYOR?

Sadakatsiz dizisini yakından takip edenler eminiz ki konusunu biliyordur. Ancak bilmeyenler için kısa bir özet geçelim istedik. Asya ve Volkan 10 yıllık mutlu evlilikleri olan bir çifttir. Doktor Asya eşi Volkan’ın memleketi Tekirdağ’a taşınarak burada kendisine yeni bir hayat kurmuştur. Asya ve Volkan mutlu evliliklerini Ali ismini verdikleri çocuklarıyla pekiştirmiştir. Ancak Volkan’ın ihaneti bütün aile düzenini alt üst etmiştir. İhaneti öğrendikten sonra büyük bir yıkım yaşayan Asya eşinden bunu itiraf etmesini bekler. Volkan’ın olanları inkar etmesi ile Asya intikam planını başlatır. Volkan ve sevgilisi Derin’den ihanetinin intikamını almak için büyük bir plan kuran Asya’nın hayatı öcü ve oğlu Ali arasında sıkışıp kalır.

İNTİKAM PLANI YAPARKEN İŞLER BİR ANDA KONTROLDEN ÇIKACAK!

Sadakatsiz dizisinin orijinali olan Doctor Foster’da da hikaye aslında bu şekilde ilerler. Aldatılan bir kadın ve onun intikam planı çerçevesinde ilerleyen olay örgüsünde işler bir anda kontrolden çıkar. Ali anne ve babasının arasında kalır. İkili birbirlerine zarar vermek isterken aslında oğullarını kaybettiklerini göremezler. Doctor Foster dizisinin finalinde ise Asya Volkan’ı intihar ederken yakalar ve onu vazgeçirir. Asya ve Volkan arasında kalan Ali artık onlardan bıktığını dile getirir ve 15 yaşında da olsa ayrı yaşama kararı aldığını anne babasına söyler. Final bölümü Ali’nin ikilinin yanlarından uzaklaşmasıyla sona erer.

sadakatsiz melis sezen

KORE VERSİYONU TÜRKİYE’YE DAHA YAKIN

Doctor Foster dizisinden Kore’ye uyarlanan “The World Of Married” dizisi Türkiye’deki uyarlama ile aynı olay örgüsüne sahiptir. Bu versiyonunun final bölümünde ise Asya ve Derin’in yüzleşmesinden sonra genç kadın kızı Zeynep’i alarak Volkan’ı terk eder. Volkan bir anda beş parasız bir şekilde kendisini kapının önünde bulur. Derin babası Haluk’un koruması altına girer. Yaşadığı travma sonrasında Volkan Asya’yı Ali ile tehdit eder. Asya her şeyin yoluna girdiğini düşündüğü sırada Volkan Ali’yi kaçırır. Final bölümünde Ali anne ve babasını terk ederek kendi yoluna gider. Doctor Foster’dan farklı olarak hikaye 2 sene sonrasına gidiyor. Asya’nın kapısı çalıyor ve kimin geldiği görünmese de Ali olduğu varsayılıyor. Kore versiyonu da bu şekilde sona eriyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2021, 18:26

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE