Ramo’nun Ekran Macerası Bitiyor! Nasıl Veda Edeceği Belli Oldu…

Ramo final yaparak ekrana veda ediyor. Dizinin 40. ve final bölümünden çarpıcı bir fragman yayınlandı.

Ramo’nun Ekran Macerası Bitiyor! Nasıl Veda Edeceği Belli Oldu…

Ramo'nun heyecanla beklenen final bölümü fragmanı yayınlandı. Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Emre Kınay, Mehmet Yılmaz Ak, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Efsane Odağ ve Atilla Olgaç gibi oyuncuların başrollerde yer aldığı Ramo 40. bölümüyle ekran macerasını noktalayacak. Ramo dizisinin final bölümü 16 Nisan Cuma akşamı ekrana gelecek.

HİKAYESİ ADANA'DA BAŞLAMIŞTI…

Ramo dizisinin ilk sezonu Adana'da çekiliyordu. Ancak koronavirüs salgının Türkiye'de de çıkmasının ardından 2020 Mart ayına çekimler durdurulmuştu. Yeni sezonda ise hikayesi değişen dizi artık İstanbul'da çekilmeye başlamıştı. Show TV'de cuma akşamları ekrana gelen Ramo, reytinglerde Arka Sokaklar ve Kırmızı Oda dizilerinin gerisinde kalmaya başladı. Show TV ise Ramo için final kararı aldı.

Ramo’nun Ekran Macerası Bitiyor! Nasıl Veda Edeceği Belli Oldu…

RAMO SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Şerif'in, Serdengeçtilerin asıl liderini bulmak için kurduğu plan işe yaradı ve Ramo, ifşa oldu. Ramo'yu bayıltıp alıkoyan Şerif, Serdengeçtilerin akıl hocası Tezer'i de öldürdü. Ramo'nun Serdengeçtilerin lideri olduğunu ve uzun bir süredir kendilerine oyun oynadığını öğrenen büyük patronlar, Ramo ve tüm ailesinin ölüm kararını verdi. Ramo ve ailesinin ölüm kararı alındıktan sonra Şerif, en seçkin adamlarını Ramo'nun evine göndererek büyük bir saldırı organize etti. Ramo'nun bütün ailesini katletmek isteyen büyük patronların adamları, yaptıkları baskında Serdengeçtileri ve Şahin'i öldürdü. Şahin'in kaybı üzerine bütün aile büyük bir acı yaşadı. Ramo'yu bulmak için Sibel ve tüm aile harekete geçerken Hasan ile Doğu, Ramo'yu bulabileceklerini düşündükleri iki ayrı mekana baskın düzenledi. Ramo'nun bir fabrikada tutulduğunu düşünen Doğu, gittiği mekanda tuzağa düştü. Doğu'yu bayıltıp, Ramo'nun arabasına bindiren Şerif, Doğu içindeyken arabayı havaya uçurdu.

Ramo’nun Ekran Macerası Bitiyor! Nasıl Veda Edeceği Belli Oldu…

Yapımcılığını BKM'nin, yönetmenliğini M.Çağatay Tosun'un, senaristliğini Esen Ali Bilen'in üstlendiği, Murat Yıldırım'ın 'Ramo' karakterine hayat verdiği Ramo'da; Esra Bilgiç, İlker Aksum, Emre Kınay, Mehmet Yılmaz Ak, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Efsane Odağ, Atilla Olgaç gibi oyuncular yer alıyor.

Ramo’nun Ekran Macerası Bitiyor! Nasıl Veda Edeceği Belli Oldu…

Ramo, final bölümüyle Cuma akşamı saat 20.00'de Show TV'de.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2021, 17:24

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE