Ramo Dizisinden Yeni Fragman! Ramo'ya Gelen Şok Teklif!

Show TV ekranlarının sevilen dizisi, BKM imzalı Ramo’nun 21. bölümüne ait 3. tanıtım yayınlandı. Gerilimi ve heyecanı yüksek dizide Ramo’nun aldığı teklif herkesi şaşırtırken, gireceği yolda nelerle karşılaşacağı ise merak konusu. İşte detaylar…

Ramo Dizisinden Yeni Fragman! Ramo'ya Gelen Şok Teklif!

Show TV’nin heyecanı ve gerilimi yüksek fenomen dizisi Ramo’nun 21. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Ramo’nun 20. bölümünde, Ramo bütün ailesinin öldürüldüğünü düşünüyor ve hiç bilmediği bir yerde kendisine gelmişti. Karşısına çıkanlar adamlar ise Ramo’dan ailesi karşılığında hiç beklemediği bir talepte bulundular; birini öldürmek…

Ramo Dizisinden Yeni Fragman! Ramo'ya Gelen Şok Teklif!

RAMO’DA NELER OLACAK?
Oysa Ramo kiralık katil değildir. Öte yandan Cihangir ve adamları Ramo’nun peşine düşmüştür. Ramo bir yandan canını kurtarmak için çalışırken bir yandan da ailesini ve abisini kurtarmaya çalışır. Hiç beklenmedik bir anda Sibel de ailesini ve Hasan’ı kurtarmak isteyen Ramo’ya açıkça destek olmaya başlar.

Ramo Dizisinden Yeni Fragman! Ramo'ya Gelen Şok Teklif!
Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, yönetmenlik koltuğunda Çağatay Tosun’un oturduğu, senaryosunu Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan’ın kaleme aldığı, başrolünde Murat Yıldırım’ın oynadığı Ramo dizisi yeni bölümüyle Cuma akşamı saat 20.00’da ekranlara gelecek.
Sevilen dizide Murat Yıldırım ile beraber, Esra Bilgiç, Olgun Şimşek, İlker Aksum, Yiğit Özşener, İdil Fırat, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Pelin Körmükçü, Hakan Gerçek, Efsane Odağ gibi oyuncular da yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2020, 14:25

Ertem Engin


İletişim Hesapları
YORUM EKLE