Rakiplere Yayın Değiştirten İbo Show'a Sürpriz Konuklar

İbrahim Tatlıses'in ekrana dönüşü muhteşem oldu. İmparator'un Star TV'de yeniden yayına başlayan programı rakip kanallara yayın akışı değiştirtti. İbo Show yeni bölümünde sürpriz isimleri ağırlayacak!

Rakiplere Yayın Değiştirten İbo Show'a Sürpriz Konuklar

Star TV'de yeniden yayına başlayan İbo Show'un ikinci bölüm konukları Hülya Avşar, Demet Akalın, Olgun Şimşek ve Kubat.

İBO SHOW EKRANDA TÜM DENGELERİ BOZDU HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İbrahim Tatlıses programına yakın dostları ile başladı. Dostluğun verdiği pozitif enerji ve Tatlıses hayranlarının özlemi ekranları dizilerle dolduran kanallara inat seyirciye sıcak bir alternatif oldu. Sibel Can ve Deniz Seki ilk programa damgasını vurdu. İbo Show ikinci bölümünde Hülya Avşar'ı ağırlayacak.

hülya avşar

İlk bölümüyle rakip kanallara havlu attıran İbo Show, 21 Kasım Cumartesi günü Star TV'den yayınlanacak.

9 yıl aradan sonra ekranlara dönen İbo Show'un 2. bölümü, Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Cumartesi akşamları saat 20.00'da ekranlara gelen İbo Show'un bu haftaki konukları ise Hülya Avşar, Demet Akalın, Olgun Şimşek ve Kubat olacak. 2. bölüm fragmanı yayınlanan İbo Show'a Hülya Avşar ile İbrahim Tatlıses'in 'Mavi Mavi' düeti damga vurdu.

ibrahim tatlıses ibo show

İLK BÖLÜM SOYYAL MEDYAYI ALT-ÜST ETMİŞTİ

Programın ilk bölümünde konuklar Şafak Sezer, Kutsi ve Deniz Seki'ydi. Ancak bu isimler tesadüfi olarak çağrılmadı. İbrahim Tatlıses'in silahlı saldırıya uğradığı 14 Mart 2011 yılında son konukları Deniz Seki ve Kutsi olmuştu. Elbisesi ve şarkılarıyla geceye damga vuran Sibel Can sosyal medyaya damga vurdu.

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2020, 23:50

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE