Podyum Dünyasının Merak Edilenleri Ekranlara Taşınıyor! Models Dizisi Bu Yaza Damga Vuracak…

Podyum ve model dünyasında yaşananlar Models dizisi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Podyum Dünyasının Merak Edilenleri Ekranlara Taşınıyor! Models Dizisi Bu Yaza Damga Vuracak…

Podyum ve model dünyasında neler yaşanıyor? Türkiye’nin en popüler mankenleri ve modelleri magazin dünyası ile nasıl tanıştı ve neler yaşadı? Tüm bu soruların yanıtları Models dizisi ile yanıt bulacak.

YAŞADIKLARI KONU EDİLECEK…

Mankenler ve podyum dünyasının konu edildiği dizide Türkiye’nin farklı şehirlerin de ajansa gelip ünlü olmak isteyen kızların hayatları ve bu süreçteki yaşadıkları olaylar konu edilecek.

Dizinin yönetmenliğini "Ağır Romantik" sinema filminden hatırladığımız başarılı yönetmen Deniz Denizciler yaparken, senaristliğini de yine Deniz Denizciler üstlendi.

“HEYECANLIYIM…”

Dizi filmlerinde yeni bir dönem başlatmak istediğini söyleyen ünlü yapımcı Serdal Kara, “Mankenlik ve model yarışmalarının perde arkasının konu edileceği diziseverlerin çok beğeneceği böyle bir projeye imza atmaktan mutlu ve heyecanlıyım dedi” ifadelerini kullandı.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE