Parametre Sunucusu Ebru Baki, CNN Türk'e Geri mi Dönüyor?

Parametre programı ile günlük ekonominin ve paranın nabzını tutan sunucu Ebru Baki, CNN Türk'e geri mi dönüyor? Uzun yıllar CNN Türk ekranlarıya ismi özdeşleşen Ebru Baki, kanalın Doğan Grubu'ndan Demirören Grubuna geçmesiyle işinden olmuştu. Ebru Baki, CNN Türk'e açtığı işe iade davasını kazandı

Parametre Sunucusu Ebru Baki, CNN Türk'e Geri mi Dönüyor?

Parametre programı ile günlük ekonominin ve paranın nabzını tutan sunucu Ebru Baki, CNN Türk'e geri mi dönüyor?

Uzun yıllar CNN Türk ekranlarıya ismi özdeşleşen Ebru Baki, kanalın Doğan Grubu'ndan Demirören Grubuna geçmesiyle işinden olmuştu. Ebru Baki, CNN Türk'e açtığı işe iade davasını kazandı.

CNN TÜRK EKRANLARINDA 17 YIL GÖREV YAPTI

Uzun yıllar görev yaptığı CNN Türk'teki işinden Demirören döneminde atılan sunucu Ebru Baki, eski kanalı hakkında açtığı işe iade davasını kazandı.

Sunucu Ebru Baki, Demirören Medya’nın sahibi olduğu CNN Türk’e açtığı işe iade davasını kazandı. Baki, Demirören Grubu’nun Doğan Medya bünyesindeki yayın organlarını satın almasının ardından Mayıs 2018’de 17 yıldır çalıştığı CNN Türk’te işten atılmıştı.

İŞE İADE EDİLMEZSE İHTAR ÇEKECEK

CNN Türk’te Ekonomi Müdürü olarak görev yapan ve ‘Parametre’ programını sunan Baki, daha sonra Habertürk’e geçmişti. Bu kanalda da yine ‘Parametre’ programını sunmaya başlayan Baki CNN Türk’e de işe iade davası açtı. Medyaradar’ın aktardığına göre dava bugün Ebru Baki’nin lehine sonuçlandı. Halen Habertürk kadrosunda yer alan Baki’nin kendisine CNN Türk’te görev verilmemesi durumunda ise noter kanalıyla ihtar çekeceği ve yeniden ayrılacağı belirtiliyor.

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE