Öyle Bir Geçer Zaman ki Dizisi Ekranlara Geri Dönüyor!

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi yeniden ekranlara dönüyor! Yayınlandığı dönem büyük bir izleyici kitlesine erişen dizi Aras Bulut İynemli, Emir Berke Zincidi, Farah Zeynep Abdullah gibi oyuncuların televizyon izleyicisi tarafından tanınıp sevilmesine önayak olmuştu

Öyle Bir Geçer Zaman ki Dizisi Ekranlara Geri Dönüyor!

Kanal D ekranlarında yayınlandığı dönem büyük ilgiyle izlenen Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi yeniden izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerini Erkan Petekkaya ve Ayça Bingöl'ün oynadığı dizide birçok genç isim de yeteneklerini sergileme fırsatı bulmuştu.

25 MAYIS PAZARTESİ İLK BÖLÜMÜ EKRANA GELECEK

İlk bölümü 14 Eylül 2010 tarihinde yayınlanmaya başlandıktan sonra 3 sezon ekranda kalan dizi yayınlandığı her Salı akşamı zirvede yer almıştı. Başrollerini Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl, Wilma Elles, Yıldız Çağrı Atiksoy, Aras Bulut İynemli, Farah Zeynep Abdullah, Emir Berke Zincidi’nin paylaştığı “Öyle Bir Geçer Zaman ki” 25 Mayıs Pazartesi'den itibaren yeniden ekrana geliyor.

Yönetmenliğini Zeynep Günay Tan’ın yaptığı, başrol oyuncularının yanı sıra Meral Çetinkaya, Mete Horozoğlu, Orhan Alkaya, Nilperi Şahinkaya, Tolga Güleç, Salih Bademci, Ferit Kaya ve Sercan Badur’un da önemli roller üstlendiği dizi hafta içi her gün saat 13.15’de yeniden ekrana gelecek.

ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ DİZİSİ ALİ KAPTAN VE AİLESİ ETRAFINDA ŞEKİLLENEN OLAYLARI KONU ALIYORDU

1960'lı yıllarda, kocasının kendisine yaptığı onca kötülüğü ve yaşadığı aile dramını unutamamış, bir evladını torununun doğumunda kaybetmiş bir annenin ve aynı zamanda kendisine ait bir konfeksiyon atölyesinin sahibi olan Cemile'nin, kızları Berrin ve Aylin; oğulları Mete ve Osman, kayınvalidesi Hasefe Hanım, damatları ve torunları ile verdiği mücadele anlatılmaktadır. Geçen bu olayları Cemile'nin küçük oğlu Osman anlatmaktadır. 3. Sezonda 12 Eylül Darbesi anlatılmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2020, 19:17

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER