Öykü Serter yeni yarışma programıyla FOX ekranlarına dönüyor

Türkiye'de yarışma programı diyince akla ilk gelen spikerlerden biri olan usta sunucu Öykü Serter, yeni bir yarışma programıyla ekrana dönüyor.

Öykü Serter yeni yarışma programıyla FOX ekranlarına dönüyor

Türkiye'nin efsane yarışmaları Biri Bizi Gözetliyor, İşte Benim Stilim gibi projeleri sunan Öykü Serter, FOX TV ekranlarında yayınlanacak Şef Akademi yarışmasıyla ekrana dönmeye hazırlanıyor.

EKRANDA KIYASIYA REKABET

Yapımını Provizyon Medya’nın, sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği ve FOX izleyicisiyle buluşmaya gün sayan yeni yarışma programı 'Şef Akademi'nin hazırlıkları son hız devam ediyor. Kıyasıya rekabetin yaşanacağı yeni yemek yarışması 'Şef Akademi' yakında FOX ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

AYHAN SİCİMOĞLU, ARDA TÜRKMEN VE ALİ RONAY'IN ÖNÜNDE SINAV VERECEKLER

Yüzlerce başvuru arasından 'Şef Akademi' finalisti olan 15 yarışmacı, Türkiye’nin ünlü şefleri Arda Türkmen, Ali Ronay ve eşsiz yemek kültürüyle gurme ve gezgin Ayhan Sicimoğlu karşısında yemek konusundaki kabiliyetlerini sergilerken, hem bireysel hem de ekip olarak birbirleriyle kıyasıya rekabette olacaklar.

şef akademi fox

Yayınlandığı ilk hafta üç akşam üst üste ekrana gelecek “Şef Akademi”de gerçekleşecek elemelerin sonunda akademiye kabul edilen 15 yarışmacı, üçer kişilik takımlar oluşturacaklar.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2021, 00:28

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE