Oktay Kaynarca sezon finaline giren "Edho" dizisine veda mesajı yayınladı!

ATV'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, dün akşam yayınlanan 199. bölümüyle sezon finali yaptı. Oktay Kaynarca da Instagram'dan son set gününde çekilen fotoğrafı yayınlayarak "Çok azim ve inanç isteyen bir özveriyle her hafta yüzümüzün akıyla çıkmamıza sebep değerli çalışma arkadaşlarım, emeklerinize sağlık" notunu yazdı.

Oktay Kaynarca sezon finaline giren "Edho" dizisine veda mesajı yayınladı!

Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer ve Pelin Akil'in başrollerini paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, dün akşam sezon finali bölümüyle ekrana geldi. Ekim ayında yeni sezonla ekrana dönecek olan dizinin başrol oyuncusundan bir veda paylaşımı da geldi.

Oktay Kaynarca Sezon finaline giren

"TAM 6 YIL OLDU VE BİRÇOK ŞEY YAŞADIK"

Oktay Kaynarca, sezon finali öncesinde 1,7 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yaptığı veda paylaşımında, "199 bölüm çekmişiz. Tam altı yıl. Neler yaşamışız hep beraber. Dünyaya gelenler, aramızdan ayrılanlar, acılar, sevinçler, dostluklar. En önemlisi milyonların evlerine misafir olmuşuz sorgusuz sualsiz, ailelerinden biri rahatlığıyla. Gerçekten çok azim ve inanç isteyen bir özveriyle her hafta yüzümüzün akıyla çıkmamıza sebep değerli çalışma arkadaşlarım, emeklerinize sağlık. Görüşmek üzere" ifadelerini kullandı.

Oktay Kaynarca Sezon finaline giren

Oktay Kaynarca Sezon finaline giren

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2021, 22:19

Selçuk Uzun

YORUM EKLE