Öğretmen Dizisi İçin Flaş Karar! Dizi Final Mi Yapıyor?

Geçen sezon aldığı yüksek reytinglerle dikkat çeken Öğretmen dizisi için final kararı alındı. Yeni sezonda reytinglerde istenilen başarıyı yakalayamayan Öğretmen dizisinin 9. bölümüyle ekrana veda edeceği öğrenildi.

Öğretmen Dizisi İçin Flaş Karar! Dizi Final Mi Yapıyor?

Fox TV'nin Pazar akşamları yayınlanan Öğretmen dizisi hem planlama sorunları hem de içerik sıkıntıları yaşamaya başladı. Bu durum da zaten reytinglerin ikinci sezonda bir hayli düşük gelmesi ile daha da olumsuz bir atmosfer oluştu. Kanalın iddialı dizisi Öğretmen için final kararı alındı.

Yapımcılığını Medyapım ve MF Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu'nun oturduğu, başrollerinde; İlker Kaleli, Ceren Moray, Şerif Erol, Afra Saraçoğlu, Serhat Kılıç ve Serkan Keskin'in yer aldığı Öğretmen dizisi, yeni gününde istenilen reytingleri veremedi. Öğretmen dizisi son bölümüyle Total reyting grubunda ilk 10'a giremezken, AB'de ise 7. sırada yer alabildi. Final kararı alınan Öğretmen dizisi 9. bölümde izleyicilerine veda edecek.

öğretmen dizisi

Yayın akışında bir değişiklik olmadığı takdirde dizi, 8 Kasım Pazar akşamı ekrana gelecek olan final bölümüyle yayın hayatını sonlandıracak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER