Nisa ve Sercan Arasında 'Aşk' Gerilimi: Acun Ilıcalı Ses Kayıtlarına Ulaştı

Survivor'da Nisa ile Sercan'ın aşk yaşadığı iddiaları damga vurmuştu. Geçtiğimiz bölümlerde Sercan, Nisa'nın kendisine yazdığı notları ifşa etmişti. Yeni bölümde ise Acun Ilıcalı, ikili arasında geçen konuşmaların ses kaydına ulaştıklarını açıkladı.

Nisa ve Sercan Arasında 'Aşk' Gerilimi: Acun Ilıcalı Ses Kayıtlarına Ulaştı

Survivor 2020'de Nisa ve Sercan'ın aşk iddialarına bir yenisi eklendi... Geçtiğimiz günlerde "Ben tek taraflı bir şey yaşamadım" diyen Sercan, Nisa'nın kendisine yazdığı notları ifşa etmişti.

Nisa'nın kendisine notlar yazdığını belirten Sercan'ın "Notlar da var cebimde göstermek de isterim ama gerek yok, herkes bilsin. Keşke kapansaydı. Bu açıklamayı kendisi yaptırdı. Ben böyle bir şeyi istememiştim. Söyleyeceklerim bu kadar" diyerek merak uyandırmıştı. Nisa ise bu açıklamaların ardından ''Moralim bozuldu. Bir tane boş bir şey çıkarıyor, ben başka bir şeyden bahsediyorum. Bu bir şeyler çıkarıyor. Yok notlar varmış. Benim ona yazdığım notları biliyor musun? Doğum gününü kutladım'' şeklinde konuşmuştu.

SES KAYITLARINDA NELER VAR?

Not gerilimi sürerken 'Acun Ilıcalı bazı ses kayıtlarına ulaştık' dedi.

Survivor 2020'nin 121. bölüm tanıtımı yayınlandı. Survivor 2020 konsey toplantısında yaşanacaklar ise herkesi merak ettirdi. Acun Ilıcalı açıklamasında "ekibimizden o dönemki kayıtların tekrar incelenmesini istedim. O döneme ait bir ses kaydına ulaştık. Bu ses kaydı bir çok şeyi de aydınlatıyor" dedi.

Acun'un tanıtımdaki bu sözleri herkese merak ettirdi.

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE